آرایش چشم

آکاایران: آرایش چشم هنری متالیک عکس

آکاایران: مدل آرایش چشم نوین ستاره های هالیوودی

خانم ها دوست دارند مانند ستاره های هالیوودی آرایش نمایند ولی نمی دانند کدام آرایش برای چهره شان مناسب می باشد ستاره ها متناسب با رنگ پوست و رنگ چشمانشان نوع آرایش خود را انتخاب می نمایند

اینکه رنگ چشم بسیار مهم است که چشم رنگی دارید باید نوع آرایش چشمتان را بدانید که چگونه  بود و اگر چشم های سیاهی داشته باید بهتر از آرایش مخصوص به چشمان سیاه استفاده نمایید

در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل آرایش چشم نوین ستاره هایی  هالیوددی را در سایت میهن تازملاحظه خواهید کرد.پس تا انتها با ما همراه باشید. 

دختر خانمهایی که نگران استفاده از رنگ برای چشمانشان هستند ریحانا Rihanna را الگوی خود قرار داده و از یک لایه ملایم از سایه های پودری استفاده نمایید .

مدل های زیبای آرایش چشم

آرایش چشم

آرایش کاملا ًدودی
هر دختر خانمی نیاز دارد که یاد بگیرد چگونه این نوع کلاسیک از آرایش چشم را کامل نماید. با ترکیب سایه مشکی بر روی هر دو پلک و خط مژه های پایینی به تاثیر فوق العاده دراماتیک چهره کیم کارداشیان Kim Kardashian و آرایش چشم او دست خواهید یافت.

آرایش چشم

آرایش چشم هنری متالیک
با زدن سایه های متالیک رنگهای برنزی ، نقره ای و یا طلایی بر روی پلک هایتان ،مدل روشن چشمان ایوان راشل وود Evan Rachel Wood را کپی نمایید .

آرایش چشم

آرایش چشم گربه ای
چشمان گربه ای لائورن کونراد Lauren Conrad برای هر مدل چشم جذابیت دارد و برای تمام روز می توان از این مدل آرایش چشم استفاده کرد . بدین منظور در صورتی که لرزش دست ندارید از خط چشمهای مایع و در غیر این صورت از خط چشمهای ژله ای با برس کوچک زاویه دار استفاده نمایید.

آرایش چشم

آرایش چشم با سایه رنگی
دختر خانمهایی که نگران استفاده از رنگ برای چشمانشان هستند ریحانا Rihanna را الگوی خود قرار داده و از یک لایه ملایم از سایه های پودری استفاده نمایید . برای حفظ توازن مابقی صورتتان را ساده و روشن بگذارید 

آرایش چشم

صورتی فاقد آرایش
به مانند راشل مک آدامز Rachel McAdams تنها با استفاده از یک خط چشم و یک ریمل بلند کننده مژه زیبایی و سادگی صورت خودتان را حفظ کنید.

آرایش چشم

طرفداران و عاشقان خط چشم
کیارا Ciara با کشیدن یک خط چشم کلفت در مژه های بالا و پایین خود بر تاثیر و شدت نگاه خود افزوده است.

آرایش چشم

مژه های فوق العاده و محشر
با استفاده از مژه های مصنوعی و سایه های براق چرب برای برجسته تر کردن آنها، چشمهانی شبیه چشمان پر جنیفر لوپز داشته باشد .

آرایش چشم

خط چشمهای شاد
برای به چشم آمدن نه تنها یک بلکه دو رنگ براق و روشن می توانید روی کتی پری Katy Perry حساب کنید . این نوع خط چشم برای مهمانی ها مناسب است و می بایست از رنگهای مکمل مثل سبز و صورتی یا سبز آبی با زرد استفاده کرد .

.

منبع : mihantaz.com


تبلیغات