مدل موهای پسرانه مخصوص سال 2018

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدل موهای پسرانه مخصوص سال 2018 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مدل موهای پسرانه مخصوص سال 2018
,[categoriy]

آکاایران: مدل موهای پسرانه مخصوص سال 2018

آکاایران: مد موهای پسرانه در سال 2018 در سال 2018 میخواهیم با جدیدترین مدل موهای پسرانه همراه شویم در ادامه میتوانید با کلکسیون مدل موهای پسرانه مخصوص سال 2018 تالاب را دنبال کنید.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: مدل مو پسرانه کوتاه فشن,مدل مو مردانه بلند,مدل مو مردانه ۲۰۱۸,انواع مدل مو پسرانه با اسم

,[categoriy]

مدل مو پسرانه کوتاه فشن,مدل مو مردانه بلند,

مدل مو

مردانه ۲۰۱۸,انواع مدل مو پسرانه با اسم

,[categoriy]

مدل مو پسرانه کوتاه فشن,مدل مو مردانه بلند,مدل مو مردانه ۲۰۱۸,انواع مدل مو پسرانه با اسم

,[categoriy]

اینکه چه لباسی را به تن داشته باشید مهم است اما مهم تر از آن رعایت پیرایش شخصی است ! باور ندارید؟

 

تصور کنید با یک کت و شلوار شیک مردانه در حالی که چند روز را فاقد دوش گرفتن و مرتب کردن صورت تان گذرانده اید، وارد دفتر کار خود شوید؛ البته که هیچ گاه هیچ کس این را امتحان نمی کند؛ پس قوانین زیر را برای پیراسته بودن رعایت کنید :

,[categoriy]

گام اول این است که یک آرایشگر مردانه مطمئن پیدا کنید. هیچ چیزی وحشتناک تر از این نیست که پایتان را به یک آرایشگاه باز کنید فاقد اینکه بدانید با چه شکل و قیافه ای از آن خارج می شوید.

 

مجله تالاب: برای آنکه به اهمیت موهایتان پی ببرید کافیست عکس مدل های موی «آدام لوین» را در کنار عکس آدام با سر تراشید در گوگل جست وجو کنید تا به تفاوتی که تنها با موها ایجاد می شود پی ببرید. مو می تواند مهم ترین مشخصه صورت شما باشد؛ اما همه چیز در آرایشگاه به پایان نمی رسد.

,[categoriy]

شامپو: موهایتان را تمیز نگاه دارید و بسته به میزان چربی و جنس مو آن را هر روز یا هر چند روز یک بار بشویید.

نرم کننده: موهایتان را نرم کنید و البته برف ها را از سرتان بتکانید؛ یعنی از شر شوره سر خلاص شوید.

ژل: برای آنکه موهایتان ظاهر مرتب تری داشته باشد از ژل استفاده کنید و موهایتان را با شانه مرتب نگه دارید، البته توجه کنید که در پایان روز باید آن را از سرتان بشویید تا از ناراحتی های پوستی سر و آکنه جلوگیری کنید.

,[categoriy]

اگر ته ریش به شما می آید و باعث نمی شود شلخته به نظر برسید، کمی ته ریش ظاهر مردانه تری به شما می بخشد، اما برای آنهایی که می خواهند کمی از موهای صورتشان را دارا باشند توجه به اینکه تمام ریش هایشان رشد کرده باشد و نقطه های خالی در صورت به وجود نیاید مهم است.

 

همچنین لازم است استایل مناسبی برای ریشتان انتخاب کنید و آن را فرم دهید؛ البته می توانید همینطور ریش ها را به امان خدا ول کنید و در خیابان ها بچرخید! این به انتخابتان وابسته است.

 

,[categoriy]

تیغ: یک تیغ صورت تراشی دستی با تعداد لبه های مناسب انتخاب کنید تا بتوانید با دقت بیشتری صورتتان را بتراشید و البته تیغ نیز راحت تر تمیز شود.

خمیر ریش: حتما برای تراشیدن صورت از خمیر ریش استفاده کنید تا هم پوستتان خراشیده نشود و هم لطافت آن را حفظ کنید.

افترشیو : استفاده از کرم بعد از اصلاح شدیدا توصیه می شود. ممکن است این کرم ها دقایقی پوستتان را بسوزاند اما نتیجه آن عالی خواهد بود و پوستتان را به شدت تازه می کند. اگر پوست حساسی دارید یک افترشیو مناسب با پوست حساس انتخاب کنید.

 

,[categoriy]

 

دئودورانت: دئودورانت ارزان ترین محصولی است که باید برای خوشبو نگه داشتن تان از آن استفاده کنید و با وجود قیمت ارزانی که دارد حتی اگر هر روز از آن استفاده کنید معمولا تا یک سال قابل مصرف است و به این زودی ها تمام نمی شود.

ادکلون : اگر روزتان را زیر آفتاب می گذرانید، ادکلن را فراموش نکنید! عطرهای ملایم را با لباس های کارتان و عطرهای تند را برای مهمانی های شبانه استفاده کنید.

 

,[categoriy]

رسیدگی به پوست فقط مختص خانم ها نیست. یکی از مهمترین فاکتورهای پیرایش محافظت از پوست صورت است، اگر به این مرحله بی توجه باشید، پوستی خراشیده، پر از چوش و آکنه و پوسته پوسته خواهید داشت.

 

کلید دستیابی به پوستی خوب ایجاد تعادل در پوستتان است. اگر پوست خشکی دارید احتمال اینکه پوست به راحتی خراشیده و آلودگی از این خراش ها وارد پوست شود بالاست،

,[categoriy]

حتی گاهی زدن یک لبخند کوچک نیز می تواند کشیدگی و شکستگی در پوست ایجاد کند. از طرف دیگر اگر پوست چربی داشته باشید، شانس جوش زدن بیشتر است؛ پس محصول پوستی درستی را انتخاب کنید.شوینده صورت: هر صبح یا هنگام دوش گرفتن از آن استفاده کنید تا پوست های مرده صورت از بین برود.

 

برچسب ها: مدل مو پسرانه
.

منبع : talab.org

مدل موهای پسرانه مخصوص سال 2018 گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات