اسرار و رمز و رازهای نگهداری از ناخن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اسرار و رمز و رازهای نگهداری از ناخن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اسرار و رمز و رازهای نگهداری از ناخن
,[categoriy]

آکاایران: اسرار و رمز و رازهای نگهداری از ناخن

آکاایران: در طول روز و با انجام کارهای روزمره، ناخن ها در معرض مخاطرات زیادی قرار می گیرند که می تواند به آن ها صدمه بزند. برای نگهداری از ناخن و جلوگیری از آسیب رسیدن به آن ها، نکته های ساده ولی مهمی وجود دارد که همیشه باید آن ها را به یاد داشته باشی.

ما در اینجا به مهم و اصلی ترین نکته های مربوط به نگهداری از ناخن اشاره می کنیم تا به کمک آن ها، سلامت ناخن هایت را همیشه حفظ کنی.

"آیا از این روش برای تقویت ناخن استفاده کرده ای؟" را اینجا بخوانید.

۱. از مایع دستشویی میلکی یا کرمی استفاده کن: پاک کننده هایی که حاوی مواد شیمیایی هستند، باعث خشکی پوست و ناخن ها می شوند. همچنین، نباید از صابون هایی که حاوی تری کلوزان که اغلب آنتی باکتریال نامیده می شود، استفاده کرد. به جای این ماده، از مواد شوینده حاوی مواد طبیعی آنتی باکتریال مانند روغن چای یا اکالیپتوس استفاده کن.

۲. دست های خود را هرگز در آب داغ یا یخ قرار نده: آب گرم باعث می شود که پوست خشک شود و چربی خود را از دست بدهد. آب سرد هم می تواند باعث انقباض عروق و مویرگ ها و قرمزی ناخن ها شود.

۳. از روغن های طبیعی استفاده کن: استفاده از روغن های طبیعی، بهترین راه برای مرطوب کردن پوست و نگهداری از ناخن است. ۴. از مرطوب کننده استفاده کن: برای جلوگیری از خشک شدن ناخن ها، درست مانند خشکی پوست، حتماً باید از کرم مرطوب کننده روی ناخن های خود نیز استفاده کنی!

۵. ضد آفتاب را از یاد نبر: ناخن ها نیز می توانند به همان سرعت پوست، در برابر آفتاب پیر شوند و آسیب ببینند. برای جلوگیری از این مسئله، حتماً از کرم ضد آفتاب با SPF مناسب روی ناخن های خود نیز استفاده کن. ** ۶. کرم ضد چروک صورت را امتحان کن:** رتینول موجود در این نوع کرم ها، وضعیت الاستیکی ناخن ها را بهبود می بخشد.

۷. از ماسک های جوانسازی پوست صورت استفاده کن: می توانی از انواع ماسک های ضد پیری و جوان کننده پوست صورت، چه کارخانه ای و چه خانگی، برای نگهداری از ناخن خود استفاده کنی. این ماسک ها را به مدت ۵ دقیقه روی ناخن های خود بگذار و سپس آن ها را بشوی تا تأثیرشان را روی سلامت ناخن های خود ببینی.

.

منبع : yasaman.com

اسرار و رمز و رازهای نگهداری از ناخن گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات