می دانی دستمال های پاک کننده آرایش چقدر مؤثر هستند؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد می دانی دستمال های پاک کننده آرایش چقدر مؤثر هستند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: می دانی دستمال های پاک کننده آرایش چقدر مؤثر هستند؟

آکاایران: دستمال های پاک کننده آرایش از محصولات زیبایی هستند که در میان

لوازم آرایش

همه خانم ها وجود دارد. خیلی ها پس از رسیدن به خانه، به سرعت صورت خود را با آن پاک می کنند. اما این دستمال های مرطوب پاک کننده آرایش چقدر مؤثر هستند و آیا می توانند جای شستن صورت را بگیرند؟ در ادامه با "آکا" پاسخ این سؤال ها را بخوان.

بسیاری از افراد پس از آنکه از دستمال های مرطوب پاک کننده آرایش استفاده می کنند، دیگر صورت خود را با شوینده مناسب و آب نمی شویند و به همان دستمال بسنده می کنند. باید بدانی که پس از یک روز طولانی بیرون از خانه بودن و داشتن آرایش روی صورت، برای تمیز کردن آن نباید تنها از دستمال مرطوب پاک کننده آرایش استفاده کرد.

بسیاری از دستمال های مرطوب پاک کننده آرایش با موادی ساخته شده اند که می توانند آرایش را از روی پوست پاک کنند. علاوه بر مواد تمیزکننده، مواد نگه دارنده هم در این دستمال ها استفاده شده که می توانند از رشد باکتری ها جلوگیری کرده و دوام بیشتری به ارمغان بیاورند.

اما نکته مهمی که باید به آن توجه کنی، آن است که این مواد پاک کننده و نگه دارنده، می توانند پسماندهایی از خود روی صورت به جا بگذارند که ممکن است منافذ پوست را اشغال کرده و همچنین موجب ایجاد حساسیت و سوزش پوست بشوند.

موضوع مهم دیگر آن است که این دستمال های مرطوب پاک کننده آرایش، نمی توانند به خوبی تمام مواد آرایشی را از روی پوست پاک کنند. لوازم آرایشی ضدآب همچنان در مقابل این محصولات مقاومت می کنند. به همین دلیل، بهتر است از یک پاک کننده آرایش با پایه روغن برای پاک کردن آرایش خود استفاده کرده و سپس پوست را با استفاده از شوینده مناسب و آب بشویی.

اگر پوست سالم، براق و جذابی می خواهی، باید به روش زیر عمل کنی:

  • با استفاد از پاک کننده آرایش، صورت خود را پاک کن.
  • از یک شوینده ملایم مناسب پوست خود برای تمیز کردن پوست استفاده کن.
  • پوست خود را با ضربه های ملایم حوله خشک کن.
  • روی صورت را با تونر و پنبه تمیز پاک کن تا مابقی مواد و آلودگی های پوست تو از بین بروند (برای این مرحله می توانی از میسلار واتر هم استفاده کنی.)
  • روی پوست خود را با کرم مرطوب کننده مناسب بپوشان.

"آیا دوست داری یک پاک کننده آرایش چشم خانگی بسازی؟" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

می دانی دستمال های پاک کننده آرایش چقدر مؤثر هستند؟ گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات