کدام روش درمان لک های صورت مؤثرتر است؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کدام روش درمان لک های صورت مؤثرتر است؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: کدام روش درمان لک های صورت مؤثرتر است؟

آکاایران: وجود لک های تیره روی پوست بسیاری از افراد، آن ها را وادار به استفاده از لوازم آرایش و کرم پودرهای سنگین با ویژگی پوشانندگی بالا می کند؛ ولی راهی برای خلاصی از این مشکل وجود دارد! ما در اینجا بهترین روش ها برای درمان لک های صورت را برای تو بازگو می کنیم تا با توجه به شرایط خود، بهترین راه را انتخاب کنی.

انواع مختلفی از محصولات پوستی برای درمان لک های صورت در بازار وجود دارند که البته نمی توان صد درصد به آن ها اطمینان کرد؛ ولی روش هایی نیز برای درمان لک های صورت وجود دارد که مطمئن تر است. با هم بهترین راه های درمان لک های صورت را می خوانیم.

"روش درمان لک صورت با داروهای گیاهی" را اینجا بخوانید.

کرم و سرم های حاوی هیدروکینون: شاید رایج ترین راه درمان لک های صورت استفاده از محصولات پوستی موضعی حاوی هیدروکینون باشد؛ ولی از آنجا که غلظت های بالای هیدروکینون خطرناک است، باید این محصولات را زیر نظر پزشک مصرف کرد. در ضمن، توصیه می شود که از این ماده سفید کننده پوست، به صورت کوتاه مدت استفاده شود.

محصولات پوستی حاوی رتینوئید: محصولات حاوی Retinoid که دارای Retin-A و Renova هستند، راه حل دیگری برای درمان لک های صورت به شمار می روند. این محصولات دارای موادی مانند آلفا هیدروکسی اسید و اسید رتینوئیک هستند که با افزایش گردش خون سلولی، باعث افزایش سرعت لایه برداری و رشد پوست نوین و سالم می شوند. فقط هنگام استفاده از این محصولات اطمینان حاصل کن که همیشه از کرم ضدآفتاب استفاده می کنی.

لیزر: یک از روش های تهاجمی برای درمان لک های صورت و روشن کردن آن ها، درمان با لیزر است. لیزر با هدف قرار دادن لکه های تیره، لایه ای از پوست را حذف می کند. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد. برخی عوارض آن هم شامل کبودی، ورم، قرمزی، زخم، عفونت یا تغییر در بافت پوست می شود.

راه حل های طبیعی: برخی محصولاتی که در داروخانه ها به صورت آزاد و فاقد نسخه به فروش می رسند و حاوی مواد طبیعی روشن کننده پوست مانند ویتامین سی، عصاره انار، بتاکاروتن و عصاره شیرین بیان هستند، می توانند برای درمان لک های صورت مفید باشند.

.

منبع : yasaman.com

کدام روش درمان لک های صورت مؤثرتر است؟ گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات