آموزش ویدئویی یکی از زیباترین انواع بافت مو

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش ویدئویی یکی از زیباترین انواع بافت مو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: آموزش ویدئویی یکی از زیباترین انواع بافت مو

آکاایران: وقتی موهای بلندی داری، می توانی انواع مدل مو را روی موهای خود انتخاب کنی. یکی از محبوب ترین

مدل مو

برای موهای بلند، انواع بافت مو است. ما امروز در ویدئوی زیر یکی از زیباترین انواع بافت مو به شکل یکطرفه را به تو یاد می دهیم.

در ادامه، فیلم آموزش یکی از زیباترین انواع بافت مو را می بینی و نکته های مهم مربوط به اجرای آن را در منزل می خوانی.

برای اجرای این مدل مو، ابتدا فرق یکطرفه باز کن. سپس مانند فیلم دسته باریکی از موها را جدا کن، آن را به سه بخش تقسیم کن و شروع به بافتن کن.

"مدل موی شینیون نوین برای مهمانی" را اینجا بخوانید.

مانند آنچه که در فیلم آموزش مدل مو می بینی، همین طور که موها را می بافی، رشته هایی از موها را از کنار سر جدا کن و پیش برو تا زمانی که تمام موها را در دسته بافت خود جا بدهی.

وقتی تمام موها را در دسته جمع کردی، موها را به شکل ساده تا انتهای ساقه موها بباف. انتهای رشته موی بافته شده را با کش ساده چهل گیس ببند.

حالا سعی کن بافت موها را کمی شل و آزاد کنی تا پهن تر شود. سپس دو رشته مو را از دو طرف سر به صورت گیس از بین موها بیرون بکش و آن ها را آزاد بگذار. این روش، یکی از زیباترین انواع بافت مو است که می توانی آن را به عنوان مدل موی مجلسی نیز انتخاب کنی.

فیلم آموزش یکی از زیباترین انواع بافت مو

فیلم آموزش یکی از زیباترین انواع بافت مو را می بینی و نکته های مهم مربوط به اجرای آن را در منزل می خوانی.
.

منبع : yasaman.com

آموزش ویدئویی یکی از زیباترین انواع بافت مو گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات