ویژگی های کسانی که آرایش غلیظ می کنند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ویژگی های کسانی که آرایش غلیظ می کنند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ویژگی های کسانی که آرایش غلیظ می کنند

,آرایش غلیظ,آرایش غلیظ کردن,مدل های آرایش غلیظ,[categoriy]

آکاایران: ویژگی های کسانی که آرایش غلیظ می کنند

ویژگی های کسانی که آرایش غلیظ می کنند

می توان گفت افرادی که شخصیت دلپذیر، فرهیخته و پخته ای دارند از نظر ظاهری نرمال، شیک، تمیز و مرتب هستند.

آیا شما هم جزو افرادی هستید که زیاد آرایش می کنند و با آرایش نسبتا غلیظ در اجتماع ظاهر می شوند؟
این کار شما به اعتماد به نفس و روحیه شخصی تان بر می گردد؛ با ما همراه باشید.

قربانی  با بیان این مطلب، اظهار کرد: فردی که ذهن آرام و افکار سازمان یافته ای داشته و به خود نگاه مثبتی دارد از حرمت و اعتماد به نفس بالا و تا حدودی از شخصیت عمیقی برخوردار است، چنین فردی چندان ضرورتی نمی بیند که برای جلب نظر و قضاوت دیگران دست به اعمال تأییدی بزند.

این کارشناس افزود: در واقع اشخاص علی الخصوص زنانی که زننده و خارج از عرف جامعه لباس پوشیده و آرایش می کنند از منظر علم روان شناسی از وضعیت جنسیتی و جسمی خود ناراضی اند و از درون احساس پوچی می کنند. این گونه افراد کسانی هستند که نیاز مبرمی به توجه تمام اقشار جامعه را در خود احساس کرده و همیشه به دنبال تایید دیگران به سر می برند.

وی ادامه داد: البته باید اذعان کرد که ظاهر شلخته و نامرتب نیز در هر دو جنس زن و مرد به نوع خود نشان دهنده اعتماد به نفس پایین و تخریب شده است. در واقع این دسته از افراد هم برای درون خود ارزش چندانی قائل نیستند و معتقدند از نظر ظاهری در سطح بسیار پایینی قرار دارند و هیچ گاه نمی توانند برای اطرافیان خود جذاب باشند.

قربانی با تأکید بر اینکه بین هوش عاطفی و هیجانی و ظاهر شیک و جذاب ارتباط مستقیم وجود دارد، تصریح کرد: افرادی که از ضریب هوشی بالایی برخوردارند سطح نرمالی از عزت و اعتماد به نفس دارند، بنابراین متناسب با محیطی که در آن قرار دارند لباس می پوشند، خود را می آرایند و رفتار می کنند؛ در واقع این افراد شخصیت سالمی داشته و برای نوع پوشش خود مترصد تأیید دیگران نیستند.

وی همچنین افزود: این گروه کسانی هستند که در هر شرایطی خود را با جمع هماهنگ کرده و تناسب رفتاری دارند و این تناسب را به جلب نظر دیگران ترجیح می دهند. این افراد اگر مورد تأیید دیگران قرار بگیرند از صمیم قلب خوشحال می شوند، اما در صورت عدم تأیید هم ناراحت نشده و عکس العمل درونی خاصی ندارند.

قربانی در ادامه خاطرنشان کرد: می توان گفت افرادی که شخصیت دلپذیر، فرهیخته و پخته ای دارند از نظر ظاهری نرمال، شیک، تمیز و مرتب بوده و ترجیح می دهند به جای لباس و آرایش های غیرمتعارف و زننده به تکامل روزافزون درون خود توجه کنند.

.

منبع : gahar.ir

ویژگی های کسانی که آرایش غلیظ می کنند گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات