ریش و موی صورت و رعایت بهداشت فردی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ریش و موی صورت و رعایت بهداشت فردی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: ریش و موی صورت و رعایت بهداشت فردی

آکاایران: ریش و موی صورت و رعایت بهداشت فردی. امروزه ریش جزو مد آقایان شده و بسیاری از هنرپیشه های هالیوودی ریش دارند. تاکنون پژوهش های زیادی درمورد ریش آقایون انجام شده است و برخی پژوهشها نشان میدهد ریش از پوست در  مقابل اشعه ماورای بنفش خورشید مراقبت میکند برخی دیگر از باکتری زیاده از حد ریش می گویند.

 

بر اساس تحقیقی که در Daily mail منتشر شده است، محققان آمریکایی پس از نمونه گرفتن از ریش برخی آقایان در خیابان های شهر آلبوکرک متوجه شدند ریش آقایان مملو از باکتری هایی است که گرچه برخی برای سلامت مضر نیستند اما برخی می توانند مساله ساز شوند.

 

به گزارش فراناز براساس تحقیقی دیگر که مشروح آن  در مجله The AHantic منتشر شده است مردانی که ریش ندارند باکتری کمتری در سطح صورت دارند. به گفته متخصصان ریش صورت به خاطر حالت طبیعی که دارد باکتری ها را می تواند از تلفن همراه و… به خود جذب و حتی به صورت دیگری منتقل کند. متخصصان پوست و مو توصیه می کنند اگر فرصت کافی برای مراقبت از ریش را ندارید آن را بلند نکنید اما اگر علاقه به ریش بلند دارید باید روزانه آن را با شامپوی بچه بشویید، خوب خشک کنید و شانه بزنید.

.

منبع : faranaz.com

ریش و موی صورت و رعایت بهداشت فردی گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات