ریزش مو را با این مکمل های غذایی خفن متوقف کنید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ریزش مو را با این مکمل های غذایی خفن متوقف کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ریزش مو را با این مکمل های غذایی خفن متوقف کنید
,[categoriy]

آکاایران: ریزش مو را با این مکمل های غذایی خفن متوقف کنید

آکاایران: ریزش مو را با این مکمل های غذایی خفن که در ادامه ای ن مطلب می خوانید درمان کنید. اگر علاقمند هستید که این مکمل ها را امتحان کنید، حتما اول با پزشکتان مشورت کنید(روغن هسته انگور سیاه می تواند در افرادی که فشار خون پایین دارند، باعث افت بیشتر فشار خون شود و همچنین می تواند سرعت لخته شدن خون را کاهش دهد).

 

 

بر طبق تحقیق جدیدی که در مجله آرایش و بهداشت پوست، منتشر شد، ممکن است میزان سلامت موهای شما با مقدار امگا۳ هایی که مصرف می کنید، مرتبط باشد. یک گروه شامل ۸۰ زن سالم که صرفا دارای ریزش موی خفیف با الگوی زنانه بودند(تصویر تنک شدن موها به شکل نعل اسب بود و از تاج سر شروع می شد) هر روز بمدت ۶ ماه روغن ماهی، روغن هسته انگور فرنگی سیاه، ویتامین E، ویتامین C و مکمل های لیکوپن مصرف کردند.

 

 

نتیجه این شد که برای ۶۲٪ از خانم ها، تراکم موها افزایش یافت و قطر موها به میزان زیادی ضخیم تر شد و در ۹۰٪ از خانم ها، ریزش مو بطور کلی کاهش یافت. (گروه کنترل اصلا از مکمل استفاده نکردند و به چنین نتایجی نرسیدند). با توجه به این مطالعه، ۹۲٪ از خانم هایی که از این مکمل ها استفاده می کردند، از نتیجه کار خوشحال بودند.

 

 

اگرچه ریزش موی زنان معمولا بخاطر عوامل ارثی، التهابی و هورمونی است، محققان معتقدند که اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان های موجود در مکمل ها احتمالا به سلامت رگ های خونی، غشای سلولی، رشد سلول و فعالیت های ضد التهابی در داخل و اطراف فولیکول های مو کمک می کنند.

 

 

بسیاری از ویتامین هایی که ادعا می کنند باعث تقویت موهای شما می شوند، فقط در صورتی موثرند که شما دچار کمبود مواد مغذی ضروری باشید اما برای اینکه از این دسته مکمل ها سود ببرید، لازم نیست که حتما دچار کمبود جدی مواد مغذی باشید زیرا هیچ یک از زنانی که در این تحقیق حضور داشتند، دارای کمبودهای تغذیه ای نبودند.

 

 

اگر علاقمندید که این مکمل ها را امتحان کنید، حتما اول با پزشکتان مشورت کنید(روغن هسته انگور سیاه می تواند در افرادی که فشار خون پایین دارند، باعث افت بیشتر فشار خون شود و همچنین می تواند سرعت لخته شدن خون را کاهش دهد). در زیر مکمل ها و دوز مصرفی آنها در خانم های حاضر در این مطالعه آمده است:

 

روغن ماهی: ۴۶۰ میلی گرم
روغن هسته انگور سیاه: ۴۶۰ میلی گرم
ویتامین ای: ۵ میلی گرم
ویتامین سی: ۳۰ میلی گرم
لیکوپن: ۱ میلی گرم

 

اگر بعضی از مکمل ها را فقط در دوزهای بیشتر پیدا کردید، نگران نباشید(بخصوص لیکوپن و ویتامین E که تقریبا همیشه در دوزهای بیشتر از این مطالعه بفروش می رسند). کمی ویتامین اضافه به شما آسیبی نمی رساند. همچنین به یاد داشته باشید که مانند هر درمان ریزش مو، برای حفظ نتایج باید مصرف این مکمل ها را دامه دهید.

.

منبع : faranaz.com

ریزش مو را با این مکمل های غذایی خفن متوقف کنید گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات