7 ترفند ناب و خاص آرایشی برای زیباتر شدن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 7 ترفند ناب و خاص آرایشی برای زیباتر شدن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: 7 ترفند ناب و خاص آرایشی برای زیباتر شدن

آکاایران: برای اینکه آرایش زیباتری داشته باشید باید 7 عنصر اصلی در آرایش صورت برای زیباتر شدن را رعایت کنید. آرایش یکی از راه های زیبایی می باشد ولی گاهی اوقات با رعایت نکردن اصول اصلی و مهم یا حتی با مطلع نبودن از اصول اصلی آرایش حتی ممکن است چهره ی خود را زشت کنید. بنابراین آگاهی داشتن از اصول آرایش بسیار مهم است.

 

 

1) پایه :

شما در ابتدا باید از یک کرم استفاده کنید که تا حد امکان به رنگ پوست شما نزدیک تر باشد و با کیفیت هرچه بیشتر روی پوست شما باقی بماند.

 

 

2) آستر :

آستر باید یک یا دو تن سبکتر از پایه باشد.

 

 

3) سرخ شدن :

بهتر است در این مرحله صورت خود را کمی برنزه کنید تا چهره شما را طبیعی نشان دهد اگر شما به دنبال آرایش جدیدی هستید باید بدانید که رنگ ملایم در محدوده برنزه کردن بهترین ترکیب می باشد.

 

 

4) ریمل :

ریمل زدن باعث می شود چشم های شما درشت تر جلوه کند برای چشم های رنگی (قهوه ای.سبز.مشکی و آبی) مناسب ترین رنگ ریمل رنگ مشکی است.

 

 

5) سایه چشم :

رنگ سایه چشم باید با رنگ لباس و پوست و چشم شما مطابقت داشته باشد.

 

 

6) خط چشم :

خط چشم می تواند به صورت مایع یا مدادی باشد هدف از زدن خط چشم این است که چشم ها را درشت تر و زیباتر سازد.

 

 

7) رژ لب :

اخرین مرحله از آرایش است که به نوعی تکمیل کننده ی آرایش نیز به حساب می آید و علاوه بر جلوه دادن به صورت شما باعث کامل شدن و زیبایی شما می شود. البته باید این نکته ای مهم در انتخاب رنگ رژ لب را به شما متذکر شویم زیرا برخی از رژ لب ها مثل رژ لب های خیلی روشن چهره را بی روح و برخی دیگر مانند رژ لب های خیلی تیره چهره را خشن می کنند. پس تا حد امکان از رژلب های خوش رنگ و متناسب با رنگ پوست و آرایش خود استفاده کنید.

.

منبع : faranaz.com

7 ترفند ناب و خاص آرایشی برای زیباتر شدن گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات