همه چیز درباره تتو ابرو

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد همه چیز درباره تتو ابرو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: همه چیز درباره تتو ابرو

آکاایران: در این مطلب درباره تتو ابرو و معایب و مزایای این کار صحبت خواهد شد. بهتر است اگر قصد انجام تتو ابرو را دارید به دانستنی های زیبایی درباره تتو ابرو در ادامه توجه کنید. تتو کردن ابرو، می تواند باعث بعضی عوارض از جمله عفونت شود. بعضی از زنان پس از تتو کردن ابروهایشان دچار مشکلی بنام کلوئید یا زخم پف کرده می شوند.

 

 

آرایش دائمی مثل ابروهای تتو شده، بنظر ایده ی خوبی است و باعث صرفه جویی در زمان می شود.سایت فراناز، زنانی با ابروهای کم پشت، شاید تحت تاثیر این موضوع قرار گیرند که ابروهای دائمی می تواند فاقد دردسرهای سایه و مداد، به آنها ظاهری ایده آل ببخشد.

 

 

اما آرایش دائمی، فاقد دردسر و عیب نیست! قبل از هرنوع تصمیمی، معایب و فواید تتو کردن ابرو، هر کدام باید در یک کفه ی ترازو قرار گیرند و کاملا باهم مقایسه شوند.

 

 

زمان
ممکن است تتو کردن ابروهایتان، باعث کوتاه شدن مدت زمان آرایش کردنتان شود. هنگامی که شکل ابروهایتان را با لوازم آرایش تصحیح می کنید، زمان زیادی را ممکن است صرف مداد کشیدن و سایه زدن کنید. تتوی ابرو این قسمت از آرایش را بطور کامل حذف می کند.

 

 

درد
تمام کسانی که تتو انجام داده اند، به این موضوع معترفند که تتو، یک عمل دردناک است. انجام تتو بر روی پوست ظریف و حساس چشم، می تواند فرایند دردناکی باشد. با این حال، قسمت بالای ابرو، منطقه ای کوچک است و عمل تتو سریع انجام می شود، و دردش هم در مدت زمان کوتاهی برطرف می شود.

 

 

عفونت و حساسیت
تتو کردن ابرو، می تواند باعث بعضی عوارض از جمله عفونت شود. بعضی از زنان پس از تتو کردن ابروهایشان دچار مشکلی بنام کلوئید یا زخم پف کرده می شوند. اگر شما دارای پوست حساس هستید، و یا سابقه ی عفونت های پوستی دارید، شاید تتو کردن ابروها، گزینه ی مناسبی برای شما نباشد.

 

 

حل مشکل ریزش ابرو
بعضی از زنان و مردان از بیماری ای بنام آلوپسی رنج میبرند که باعث ریزش موهای بدن، از جمله موهای ابرو می شود. تتو می تواند از طریق رنگ و شکل مناسب، برای بازگرداندن حالت طبیعی ابروهایشان به آنها کمک کرده و ریزش ابروها را پنهان کند.

 

 

ابرویی کاملا منطبق با ویژگی های صورت
ابروهای دائمی، عموما برای این محبوب هستند که می توانند بر اساس ویژگی های صورت ما طراحی شوند. اگر ابروها در جای مناسبی قرار گیرند و شکل مناسبی دارا باشند، می توانند به صورت، جلوه ی بیشتری دهند و آنرا کشیده تر نشان دهند. همچنین می توانند به درشت تر نشان دادن چشم ها نیز کمک کنند. گاهی بعضی از زنان تصمیم می گیرند که ابروهای تتو شده را جایگزین ابروهای طبیعی خودشان کنند، زیرا حفظ و مراقبت از آنها به مراتب آسان تر است.

 

 

تغییر مد
مدل ابرویی که امروز انتخاب می کنید، ممکن است کاملا هماهنگ با مد روز باشد. اما تغییر مد، ممکن است باعث شود مدل ابروی شما کاملا قدیمی شود. چند دهه پیش، ابروهای کاملا موزون و مرتب و با خطوط کاملا تمیز مد بود، اما امروزه سبک و سو به سمت ابروهای پهن و طبیعی تر رفته است. انتخاب یک شکل ابرو ممکن است امروز مد باشد، اما فردا نه.

.

منبع : faranaz.com

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات