آیا میکروب های توالت با ریش بلند مردان شباهت دارند؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آیا میکروب های توالت با ریش بلند مردان شباهت دارند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آیا میکروب های توالت با ریش بلند مردان شباهت دارند؟
,[categoriy]

آکاایران: آیا میکروب های توالت با ریش بلند مردان شباهت دارند؟

آکاایران: آیا میکروب های توالت با ریش بلند مردان شباهت دارند؟ به گزارش پورتال فراناز تحقیقات نشان داد میکروب های که در ریش بلند در مردان پدید می آید همانند میکروب های موجود در توالت است. بر اساس یک تحقیق، هرچقدر ریش داران به سر وضع محاسن خودشان برسند، اما در ریش های شان هم میکروب هایی هست که در مدفوع یافت می شود.

 

آزمایش انجام شده روی گروهی داوطلب در شهر البوکرکی ایالت نیومکزیکو، پس از بررسی ریش های شان از سوی یک میکروب شناس، معلوم شد میکروب های موجود در ریش، از همان نوعی است که در توالت یافت می شود. این مساله به معنی مریض شدن صاحب ریش نیست.

 

جان گولوبیک، محققی که در این باره تحقیق کرده می گوید که اگرچه تعدادی از باکتری های یافت شده در ریش افراد مختلف بیماری زا نبوده است، اما میزان باکتری ها باعث نگرانی است.

 

به عقیده ی این میکروب شناس، تمیز کردن دائمی ریش و شستن دست ها برای افراد ریش دار، از واجبات است. نکته ی مهم دیگر، دوری از نزدیک کردن دست ها به صورت است.

.

منبع : faranaz.com

آیا میکروب های توالت با ریش بلند مردان شباهت دارند؟ گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات