داشتن ابرو پهن زیبا و طبیعی که مد شده

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد داشتن ابرو پهن زیبا و طبیعی که مد شده ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

داشتن ابرو پهن زیبا و طبیعی که مد شده
,[categoriy]

آکاایران: داشتن ابرو پهن دلپذیر و طبیعی که مد شده

آکاایران: این روزها که ابرو پهن مد شده خیلی از خانم ها دوست دارند که ابروهاشون رو به صورت طبیعی پهن کنند. در این مطلب ما به شما راهکارهایی خاص برای پهن کردن ابرو را پیشنهاد می کنیم. سایت فراناز رو همیشه دنبال کنید.

 

بعد از دوره ی ابروهای نازک دهه 90 میلادی (مثل ابروهای پاملا اندرسون، درو بریمور و کریستینا آگیلرا) حالا موجی از ستاره ها مثل کمیلا بل، ریتا اورا، کیرا نایتلی و دمی لواتو و بله، حتی خواهران کارداشیان، مدافعان ابروهای طبیعی و پهن هستند.هیچ چیز خوشحال کننده تر از این نیست که دوره ی قوس طبیعی ابروها بازگشته است. بخصوص بعد از فهمیدن اینکه متاسفانه چه تعداد از زنان و مردان مجبور به پرداخت هزینه هایی بیش از پنج هزار دلار برای پیوند زدن ابرو شده اند.

 

 

این اتفاق به تنهایی کافیست که باعث شود شما بخواهید دیگر بیش از حد از موچین ها استفاده نکنید. البته مطمئنا می توان گفت گرایش به ابروهای طبیعی و دلپذیر اتفاق جدیدی نیست. بروک شیلدز، جنیفر کانلی، آدری هپبورن، مدونا، و الیزابت تیلورم، همگی در طول تاریخ سینما و مد، سردمدار ابروهای دلپذیر و طبیعی بوده اند.

 

 

برای مثال، نمی توانیم تصور کنیم ویدئوی vogue مدونا، فاقد آن ابروهای کاملا طبیعی و دلپذیر چگونه می شد. این خواننده همیشه اعتقاد داشت که ابروها، مهمترین قطعه ی پازل در ساختار صورت هستند. ابروها نه تنها به صورت ما شکل و فرم می دهند، بلکه به اعتقاد بسیاری از متخصصین مد و زیبایی، ابروهای پهن تر، نشانه ای از اعتماد به نفس، قدرت، و بله، جوانی هستند.

 

 

به همین دلیل است که برند های برجسته ای همچون آناستازیا بورلی هیلز و بنفیت، امپراطوری های خود را روی اصول دفاع از ابروهای طبیعی و پر بنا کرده اند. هر دو کمپانی، همیشه مشتری هایشان را تشویق کرده اند تا شکل طبیعی قوس ابروهایشان را حفظ کنند. همگی این برند ها می دانند وقتی حرف از ابروهاست، پهن تر و بزرگ تر، بهتر است!

 

 

بریمور و آگیلرا هم به تازگی متوجه این موضوع شده اند. البته پاملا اندرسون همچنان نیاز دارد روی خودش کار کند! بعد از تمام بلاهایی که سر ابروهایمان آوردیم، آنها را با موچین برداشتیم، وکس کردیم، بند انداختیم و حتی آنها را نقاشی کردیم، حالا خوش شانس هستیم که ابروهایمان همچنان رشد می کنند.

 

 

حالا وقت این است که کمی به ابروهایمان عشق و محبت، و البته استراحت بدهیم و بگذاریم تا دوباره رشد کنند. ممکن است جرات نداشته باشید خانه را با چند تار موی اضافه ترک کنید، اما مطمئن باشید هیچکس متوجه نخواهد شد، مگر کسانی که به شما می گویند چقدر ابروهای جدیدتان خوب بنظر می رسد.

 

مطالب مرتبط :

تصاویری از جدیدترین مدل های آرایش ابروی پهن و دلپذیر

 

برداشتن تمیز ابرو برای انواع چشم از نظر شکل

.

منبع : faranaz.com

داشتن ابرو پهن زیبا و طبیعی که مد شده گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات