درمان سریع پوست عرق سوز شده

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد درمان سریع پوست عرق سوز شده ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

درمان سریع پوست عرق سوز شده
,[categoriy]

آکاایران: درمان سریع پوست عرق سوز شده

آکاایران: درمان سریع پوست عرق سوز شده را در اینجا گردآوری کرده ایم. در ابتدا باید بدانید که استفاده از پمادهای ویتامین A و D هم به بهبود سوزش محدوده ی عرق سوز شده و کاهش اصطکاک کمک می کند.

 

وقتی که در طول تمرین، پوست قسمتی از بدنمان به طور مستمر با لباس یا پوست خودمان ساییده می شود، اصطلاحا عرق سوز خواهد شد. پوست عرق سوز شده می تواند درد و سوزش خفیف، یا درد زیادی داشته باشد. یادتان باشد که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. هر درمانی بی فایده خواهد بود، مگر اینکه شما از وقوع دوباره ی ساییده شدن جلوگیری کنید.

 

برای پیشگیری از عرق سوز شدن پوست، راه های مختلفی وجود دارد، راه هایی مانند خشک نگه داشتن محل مورد نظر، پوشیدن لباس های آزاد، یا چرب کردن پوستتان برای کاهش اصطکاک. بسیار خب، برویم سر بحث اصلی مان، درمان پوست عرق سوز شده هم کار آسانی است:

 

مرحله ی اول
محل عرق سوز شده را با آب و صابون بشویید. سپس با ضربات آرام حوله، خشکش کنید.

 

مرحله ی دوم
به محل مورد نظر یک لایه ی نازک پماد آنتی بیوتیک، یا اسپری ضد عفونی کننده بزنید، تا از عفونی شدنش جلوگیری کرده و به درمانش کمک کرده باشید.

 

مرحله ی سوم
پوست تحریک شده را با گاز یا باند استریل بپوشانید. و هر ۲۴ ساعت یکبار تعویضش کنید.

 

توجه
اگر به طور کامل از ساییده شدن محل مورد نظر جلوگیری کرده اید، اما تحریک پوستتان بیش از دو روز ادامه داشت، به سراغ مراقبت های پزشکی بروید.

.

منبع : faranaz.com

درمان سریع پوست عرق سوز شده گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات