ناخن های زیبا با این 6 ترفند جالب

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ناخن های زیبا با این 6 ترفند جالب ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ناخن های زیبا با این 6 ترفند جالب
,[categoriy]

آکاایران: ناخن های دلپذیر با این 6 ترفند جالب

آکاایران: ناخن های دلپذیر داشتن آرزوی هر شخصی می باشد. در این مطلب برای داشتن ناخن هایی دلپذیر و خوشگل ترفندهای جالبی را ارائه کرده ایم که می تواند به شما کمک کند زیبایی ناخن های خود را به رخ دیگران بکشید.

 

6 راز زیبایی ناخن را به خاطر بسپارید:

1. سعی کنید ناخن و پوست اطراف ناخن های خود را نجوید. این کار باعث می شود تا از سلامت ناخن هایتان کاسته شود.

 

2. بجای استفاده از لاک ناخن، از محلول های رشد ناخن استفاده کنید تا سریع تر رشد کنند.

 

3. از ناخن هایتان مراقبت کنید. زمانی که گردگیری می کنید یا به گل و گیاهتان می رسید برای محافظت در برابر مواد شیمیایی و آسیب های پایه ای دستکش دستتان کنید. از ناخنتان برای کندن سوزن منگنه از کاغذ، باز کردن پاکت نامه و درب قوطی نوشابه و… استفاده ننمایید.

 

4. دستانتان را با لوسین یا کرم دست مرطوب کنید و زمانی را برای ماساژ پوست اطراف ناخنتان با این لوسیون اختصاص دهید.

 

5. ناخن هایتان را سوهان بکشید تا قوی تر شوند، این کار کمک میکند تا ناخن هایتان به آسانی نشکنند. این کار همچنین از ترک خوردن ناخن هایتان مانع می شود. ناخن هایتان را بصورت یک شکل، گرد، مربعی یا بیضی کنید تا از شکستن آن ها جلوگیری شود.

 

6. حتما غذاهای سالم بخورید. کلسیوم و ویتامین آ در سلامت ناخن ها نقش مهمی دارند. حتما لبنیات و مقدار زیادی میوه و سبزیجات میل نمایید. اگر روی ناخن هایتان لکه های سفید رنگی دارید، شاید کمبود زینک داشته باشید.

 

مطالب مرتبط :

  • شخصیت شناسی دخترها و خانم ها از روی رنگ و مدل ناخن
.

منبع : faranaz.com

ناخن های زیبا با این 6 ترفند جالب گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات