طرز تهیه نرم کننده طبیعی مو با شیر

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرز تهیه نرم کننده طبیعی مو با شیر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: طرز تهیه نرم کننده طبیعی مو با شیر

آکاایران: طرز تهیه نرم کننده طبیعی مو با شیر/بهتر است نرم کننده را فقط به قسمت سر موها بزنید و اجازه ندهید که نرم کننده با ریشه مو تماس پیدا کند.

اگر شما هم جزو این افراد هستید، باید بدانید که این موضوع جای نگرانی ندارد. موهایی که هنگام شستن می ریزد، موهایی است که باید جدا شود و این دلیلی برای ریزش موها نیست. اما یکی از مواد طبیعی نرم کننده مو ، شیر است که خواص بی نظیری برای پوست و مو دارد.

 

یکی از اسرار سلامتی و زیبایی موها ، استفاده از نرم کننده مناسب موهاست. به گزارش فراناز، نرم کننده با مراقبت از موها و پیشگیری از شکنندگی آن، به سلامت موهای شما بسیار کمک خواهد کرد .اکثر افراد از این که موهای آنها بعد از زدن نرم کننده،دچار ریزش می شود، شکایت دارند.

 

برای استفاده ، کافی است یک ربع قبل از شستن موها، مقداری شیر سرد را با یک اسپری روی موها بپاشید و بعد با شانه دندانه درشت، موها را به آرامی شانه کنید. بعد از ۱۵ دقیقه، موها را بشویید؛ با این کار، دیگر نیازی به نرم کننده نخواهید داشت .

.

منبع : faranaz.com

طرز تهیه نرم کننده طبیعی مو با شیر گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات