توت فرنگی از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد توت فرنگی از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

توت فرنگی از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند
,[categoriy]

آکاایران: توت فرنگی از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند

آکاایران: توت فرنگی از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند. هیچ می دانید که یکی از بهترین آنتی اکسیدان های ضد پیری توت فرنگی است؟ برای اینکه همیشه جوان بمانید و علامت های پیری دیرتر به سراغ شما بیایند توت فرنگی بیشتری بخورید.

 

 

توت فرنگی را مردم سراسر دنیا می شناسند، اما توت فرنگی در هر جایی طعم و بافت و اندازه ی متفاوتی دارد. توت فرنگی، یک میوه ی مفید به رنگ قرمز روشن است، و حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از آسیب سلولی جلوگیری می کنند. همچنین این میوه دارای ویتامین ها و مواد معدنی است که بدن ما به آن ها نیاز دارد.

 

 

در واقع توت فرنگی، بیشتر از پرتقال ویتامین C دارد! ویتامین سی، یک ابزار قدرتمند ضد پیری است، زیرا تولید کلاژن را افزایش می دهد، آسیب دیدگی پوست ناشی از خورشید را ترمیم می کند، و چین و چروک ها و خطوط ریز را نیز بهبود می بخشد. این ویتامین، پوست شما را روشن تر، نرم تر و صاف تر می کند، و به آن درخشش جوانی می دهد.

 

 

توانایی انسان در جذب آنتی اکسیدان موجود در توت فرنگی، توسط محققان مورد ارزیابی قرار گرفته است. هنگامیکه این توانایی کم باشد، شما در معرض ابتلا به برخی بیماری ها از جمله استرس قرار خواهید گرفت. مطالعات نشان می دهد که استرس، یکی از اصلی ترین عوامل پیر شدن سریع افراد است.

 

 

از آنجا که توت فرنگی بخاطر وجود آنتی اکسیدان ها مخصوصا فلاونوئید، این روند را کند می کند، پس بهتر است این نوع میوه را امتحان کنید. اگر برای بدن شما سخت است که به منظور عملکرد سلولی نرمال، آنتی اکسیدان تولید کند، شما باید مواد غذایی طبیعی مانند این میوه را مصرف کنید.

 

 

علاوه بر این، پیدا کردن توت فرنگی سخت نیست، چون در سراسر جهان، براحتی در دسترس است. دانشمندان متوجه شده اند که چنین میوه هایی باید برای کاهش خطر بیماری ها در رژیم غذایی همه گنجانده شوند.

.

منبع : faranaz.com

توت فرنگی از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات