پوست شفاف و با طراوت در ماه رمضان

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پوست شفاف و با طراوت در ماه رمضان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پوست شفاف و با طراوت در ماه رمضان
,[categoriy]

آکاایران: پوست شفاف و با طراوت در ماه رمضان

آکاایران: در اینجا ترفند های داشتن پوست شفاف و با طراوت در ماه رمضان را به شما می گوییم. چون در ماه رنضان 18 ساعت تشنگی و گرسنگی را تحمل می کنید ممکن است طراوت و شادابی پوست شما کاهش پیدا کند.

 

 

متخصص پوست و مو گفت: توصیه می شود هنگام افطار و سحر، مصرف مایعات به خصوص آب، بیشتر شود و خوردن کاهو، هندوانه، سیب و عسل نیز برای جلوگیری از خشکی پوست مفید است.

 

رحمانی در مورد تأثیرات روزه داری بر پوست گفت: خشک شدن لب و بینی در ایام روزه داری به ویژه در فصل گرما بسیار شایع است به همین دلیل توصیه می شود به هنگام افطار و سحر از مصرف مایعات به خصوص آب، بهره بگیرند.

 

 

وی گفت: اگر مایعات و سبزی و میوه های آب دار مثل کاهو و هندوانه در وعده های سحری و افطار به میزان کافی مصرف شود، روزه دار با خشکی پوست مواجه نمی شود و روزه داری برای شادابی پوست و کاهش چربی های مضر آن، مفید هم هست.

 

 

وی ادامه داد: برای جلوگیری از خشکی و حفظ ویتامین و املاح پوست، از موادمعدنی که باعث رشد مو و تقویت پوست می شوند در وعده های سحر و افطار استفاده شود، به همین منظور خوردن سبزی، میوه و لبنیات بسیار زیاد توصیه می شود.

 

 

این متخصص پوست ومو گفت: گاهی نیز مصرف مکمل ها و قرص های ویتامینه نیز در این ایام توصیه می شود تا کمبود آهن و روی بدن برطرف شود.

 

 

رحمانی افزود: خوردن خوراکی های حاوی ویتامین B برای پوست مفید هستند، مثلاً مصرف تخم مرغ، برخی حبوبات مثل نخود، روغن زیتون، مویز، کدو، خرما، سیب، عسل، انجیر خشک، طالبی، خانواده آلو و آلبالو برای تقویت پوست توصیه می شوند.

 

 

وی تصریح کرد: همچنین استفاده از مرطوب کننده ها نیز می تواند نقش خوبی در کاهش خشکی پوست داشته باشد.

.

منبع : faranaz.com

پوست شفاف و با طراوت در ماه رمضان گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات