چجوری جلوی ریزش مژه هایمان را بگیریم؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چجوری جلوی ریزش مژه هایمان را بگیریم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چجوری جلوی ریزش مژه هایمان را بگیریم؟
,[categoriy]

آکاایران: چجوری جلوی ریزش مژه هایمان را بگیریم؟

آکاایران: اگر دوست دارید که زیبایی مژه هایتان همچنان حفظ شود بهتر است به ادامه این مطلب از سایت فراناز توجه کنید تا یاد بگیرید چجوری جلوی ریزش مژه هایتان را بگیرید.

 

ریزش شدید مژه ها که از نظر پزشکی madarosis نامیده میشه میتونه علامت برخی بیماری های جدی مثل hypotrichosis باشه. در هر حال ریزش مژه میتونه با کمی مراقبت شخصی متوقف بشه.

 

 

1. از لوازم آرایشی قدیمی استفاده نکنین:

از محصولاتی که تاریخ مصرفشون گذشته استفاده نکنین، این محصولات حاوی باکتری های زیادی هستن و برای پوستتون هم مشکلات جدی ایجاد میکنن. هر شش ماه یکبار لوازم آرایشتون رو عوض کنین.

 

 

2. به سراغ هر ریملی نرین:

ریزش مژه ها میتونه به خاطر کیفیت بد ریمل باشه. یه ریمل گیاهی انتخاب کرده یا به سراغ ریمل هایی برین که حاوی ویتامین و مواد معدنی باشن. شاید مجبور بشین پول بیشتری بدین اما همیشه توصیه میشه که ریملی سرشار از ویتامین بخرین تا مژه ها ضخیم تر شده و دچار ریزش نشن.

 

 

3. مرطوبش کنین:

درست مثل مو، مژه هم باید با چرب شدن تغذیه بشه. چند قطره روغن زیتون یا کرچک به مژه ها بزنین. این روغن ها باعث رشد سریعتر مژه و ضخیم تر شدن اونا میشن.

 

 

4. پاک کردن آرایش:

حتی مقدار خیلی کمی سرمه در چشم های شما میتونه دلیل ریزش مژه ها باشه. پس قبل از خواب آرایش چشم رو با دقت پاک کنین.

 

مطالب مرتبط:

این میوه را بخورید تا رشد مژه هایتان زیاد شود

چه کنیم که مژه ها به یکدیگر نچسبند؟

تغذیه مناسب و مفید برای مژه ها و کاشت مژه

آموزش حرفه ای رنگ کردن مژه ها

با این روش مژه ها را طبیعی دلپذیر و بلند جلوه دهید

.

منبع : faranaz.com

چجوری جلوی ریزش مژه هایمان را بگیریم؟ گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات