ترفند و نکات آرایشی برای پوست های سبزه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ترفند و نکات آرایشی برای پوست های سبزه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ترفند و نکات آرایشی برای پوست های سبزه
,[categoriy]

آکاایران: ترفند و نکات آرایشی برای پوست های سبزه

آکاایران: در این مطلب ترفند و نکات آرایشی برای پوست های سبزه را به شما عزیزان آموزش می دهیم. خیلی از دختران از سبزه بودن رنگ پوستشان راضی نیستند و مدام خود را سرزنش میکنند که چرا آن ها سبزه هستند. ولی باید به شما بگویم که دختران سبزه دارای  جذابیت خاصی هستند.

 

 

عقیده قدیمی:

زمینه پوست خانم هایی با رنگ های تیره و سبزه رنگ قرمز است درنتیجه برای استفاده از مواد آرایشی برای زیرسازی هم باید از همان طیف رنگ استفاده کنند.

 

 

نظریه نوین:

رنگ زمینه پوست بیشتر خانم ها با پوست تیره زرد یا سبز است بنابراین برای زیرسازی و آماده سازی پوستشان هم باید از همین طیف رنگ ها یعنی زرد یا حتی طلایی استفاده کنند. این رنگ زیرسازی باعث می شود لکه ها و نقطه های تیره روی پوست هم پوشانده شوند.

 

 

نظریه قدیمی:

از رژگونه های براق با رنگ های سرخ و نارنجی استفاده کنید.

 

 

نظریه نوین:

«رنگ های روشن چندان دوستان خوبی برای پوست های تیره نیستند» این حرف یکی از آرایشگران معروف به نام بارنز است. رنگ مورد علاقه او رنگ برنزه است و اینکه باید برای زدن رژگونه از حرکت سریع رفت و برگشتی استفاده کنید به گونه ای که استخوان گونه تان به شکل طبیعی برجسته شود.

 

 

نظریه قدیمی:

فقط خط چشم یا سایه مشکی برای چشم های تیره مناسب است.

 

 

نظریه نوین:

از رنگ ها استفاده کنید. به جای استفاده مدام از رنگ مشکی از رنگ ها اما به صورت تیره بهره ببرید. آبی تیره تیره یا سبز لجنی و تن رنگ های خاکی هم گزینه مناسبی برای پوست های تیره است. طلایی و قهوه ای تیره را هم فراموش نکنید.

 

 

نظریه قدیمی:

از رژ و خط لب های تیره استفاده کنید.

 

 

نظریه نوین:

پیشنهاد نوین استفاده از برق لب است. خط لب همیشگی تان را بزنید از یک برس با فرچه مخصوص لب برای صاف و پخش کردن خط لبتان استفاده کنید. حالا از یک برق لب صورتی یا حتی بی رنگ استفاده کنید.

 

 

سایه چشم ها:

بهترین انتخاب برای پوست های تیره رنگ های برنز یا هر رنگ روشن تیره است یعنی آبی تیره، سبز تیره و… هر رنگی انتخاب می کنید از سایه های براق و روشن استفاده نکنید.

 

 

انتخاب رنگ موی مناسب:

شاید برایتان عجیب باشد اما انتخاب رنگ موی مناسب، چهره شما را بسیار تغییر می دهد. رنگ مویی که با پوستتان هماهنگی نداشته باشد چهره تان را خسته و گرفته نشان می دهد. ما در مورد انتخاب رنگ موی مناسبتان به شما کمک می کنیم.

 

 

رنگ پوستتان را پیدا کنید:

یک لباس سفید تن کنید و روبروی آینه بایستید. وقتی با دقت به پوستتان نگاه می کنید چه زمینه رنگی به چشمتان می آید؛ زرد، قرمز، صورتی یا حتی آبی. اگر پس زمینه پوستتان زرد یا قرمز است در گروه پوست های گرم گنجانده می شوید. اگر صورتی، سفید یا آبی هستید جزو پوست های سرد محسوب می شوید.

 

 

پوست گرم با پس زمینه زرد:

اگر پوست روشنی همراه با کک و مک یا پوستی گندمگون یا از سبزه تیره تر دارید و موی طبیعی تان قهوه ای، طلایی یا قرمز قهوه ای است، رنگ موهایتان را شاه بلوطی یا قهوه ای تیره کنید.

 

برای های لایت موهایتان از رنگ های دارچینی یا مسی استفاده کنید. از رنگ های طلایی دوری کنید چون با رنگ پوستتان، ترکیب خوبی نمی شود.

 

 

پوست گرم با پس زمینه قرمز:

از رنگ کردن موهایتان در طیف قرمز روشن بپرهیزید.

 

رنگ های عسلی، قهوه ای عسلی و رنگ هایی با زمینه طلایی انتخاب مناسبی اند چرا که رنگ های طلایی، قرمزی پوستتان را کمتر می کند. از روشن کردن بیش از اندازه موهایتان دوری کنید. اگر خیلی علاقه مندید رنگ مویتان روشن شود سعی کنید فقط بخشی از آن را به صورت لایت دربیاورید. موهایتان را خیلی تیره نکنید. طلایی یا قهوه ای طلایی بهترین انتخاب برای شماست.

 

پوست سرد با پس زمینه صورتی، آبی: رنگ های خاکستری پس زمینه صورتی پوستتان را پوشش خوبی می دهند. می توانید چند تار مویتان را هم طلایی کنید که صورتتان گرم تر به نظر بیاید.

 

رنگ های گندمی، عسلی، خاکستری مایل به قهوه ای برای این رنگ پوست مناسب اند.

گردآوری : فراناز

.

منبع : faranaz.com

ترفند و نکات آرایشی برای پوست های سبزه گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات