7 توصیه و ترفند خفن برای شست و شوی صحیح مو

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 7 توصیه و ترفند خفن برای شست و شوی صحیح مو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

7 توصیه و ترفند خفن برای شست و شوی صحیح مو
,[categoriy]

آکاایران: 7 توصیه و ترفند خفن برای شست و شوی صحیح مو

آکاایران: ای کاربری که در گوگل یا داخل سایت فراناز داری سرچ می کنی درباره شست و شوی مو حتماً این مقاله رو بخون و ازش استفاده کن تا موهای دلپذیر و نازی داشته باشی…

 

 

1. موهایتان را پیش از دوش گرفتن شانه کنید
من تا بحال نمی دانستم که شانه کردن موها پیش از دوش گرفتن واقعا باعث ایجاد تفاوت می شود! اتفاقی که می افتد این هست که موهایتان نرم و صاف خواهد شد. خانم ها، جدا این نکته در شست و شوی سر واقعا کاربردی است. این را تست کنید و اگر تغییری حاصل شد به ما بگویید.

 

 

2. قبل از استفاده از نرم کننده، آب موهایتان را بگیرید
یکی از مهم ترین نکات شست و شوی موها، این است که پیش از استفاده از نرم کننده آب باقی مانده ی موهایتان را بگیرید. این کار خیلی اهمیت دارد، چرا که موهای خیس باعث کاهش اثر نرم کننده می شود، در واقع نرم کننده کاری انجام نخواهد داد. آیا شما پیش از اینکه از نرم کننده استفاده کنید موهایتان را می چلانید و آب اضافی اش را میگیرید؟

 

 

3. به پوست سرتان نرم کننده نزنید
آیا میدانید که پوست سر شما بصورت طبیعی مقدار زیادی چربی تولید می کند؟ پس در کل، پوست سرتان نیازی به نرم کننده ندارد. تنها کافیست تا وسط تا نوک موهایتان را نرم کننده بمالید. صادقانه بگویم، این ترفند واقعا تأثیرات خوبی به جا خواهد گذاشت.

 

 

4. بگذارید نرم کننده یک تا دو دقیقه روی مویتان بماند
برای شما هم این سوال ایجاد می شود که چه مدت باید نرم کننده را روی موهایتان رها کنید؟ پیش از اینکه در تحقیقاتم متوجه شوم بهترین زمان مناسب برای عمل کرد نرم کننده حداقل ۲ دقیقه است، این سوال همیشه در ذهن من هم ایجاد میشد. نه فقط در این مدت نرم کننده به خورد مویتان می رود، بلکه به نرم کننده اجازه می دهید تا به خوبی کار خود را انجام دهد.

 

 

5. موهایتان را دو بار شامپو بزنید
من تقریبا به مدت یک سال این ترفند را در مورد شست و شوی موهایم اجرا می کردم، واقعا جواب داده است. مرتبه ی اول شستشو کارهای ابتدایی را انجام خواهد داد. هر محصولی که بر روی موهای خود استفاده کرده بودید شسته خواهد شد. شست و شوی دوم اجازه خواهد داد تا شامپوی شما کارش را به درستی انجام دهد. اگر موهایتان بی روح و کسل کننده شده، سعی کنید با روشی که گفته شد در حمام های خود دو بار موهایتان را بشویید.

 

 

6. اول از آب گرم استفاده کنید
یکی از نکته های مهم هنگام شست و شو این است که کاتیکل های مویتان را با استفاده از آب گرم باز کنید! آب گرم به موهایتان کمک میکند تا باز شده و پذیرای شامپو باشند تا به خوبی تمیز شوند. پس خانم ها، اول از آب گرم استفاده کنید و در آخر هم از آب خنک، خودتان متوجه خواهید شد که چرا!

 

 

7. موهایتان را با آب خنک آبکشی کنید
زمانی که می خواهید موهایتان را آب کشی کنید، بهترین حالت این است که با آب سرد یا حداقل با آب خنک این کار را انجام دهید. به چه دلیل؟ خوب، بخاطر اینکه این کار، کاتیکل های مویتان را دوباره میبندد، نرم کننده روی مویتان باقی خواهد ماند و مویتان درخشان تر خواهد شد. خانم ها این کار را انجام دهید و نتیجه اش را به ما بگویید.

.

منبع : faranaz.com

7 توصیه و ترفند خفن برای شست و شوی صحیح مو گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات