معرفی چند قلم دارو گیاهی برای رشد بیشتر موی سر

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد معرفی چند قلم دارو گیاهی برای رشد بیشتر موی سر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

معرفی چند قلم دارو گیاهی برای رشد بیشتر موی سر
,[categoriy]

آکاایران: معرفی چند قلم دارو گیاهی برای رشد بیشتر موی سر

آکاایران: برای اینکه رشد موهایتان بیشتر و بهتر شود باید از داروهای گیاهی که مرسوم هستند استفاده شود. در اینجا به معرفی چند قلم دارو گیاهی برای رشد بیشتر موی سر می پردازیم.

برای رشد بهتر مو باید این موراد را انجام دهید و دیگر نگران رشد مو نباشید.

 

 

1-رزماری:

رزماری فقط برای تقویت عطر و طعم در طبخ و پز استفاده نمی شود، بلکه این گیاه دارای خواص آنتی اکسیدان برای رشد مو نیز است . وجود گوگرد و سیلیس در روزماری مانع ریزش مو و هم چنین جلوگیری از رشد موهای سفید می شود . ما به دو روش می توانیم از رزماری استفاده کنیم ، که اولین روش عبارت است از مخلوط کردن دو قطره از اسانس رزماری با روغن های زیتون ،نارگیل و بادام و سپس قرار دادن آن بر روی پوست سرتان . پس از گذشت ۳۰ دقیقه آن را کامل بشویید .

 

 

۲-روغن داغ :

با ماساژ سر توسط روغن داغ (ولرم) ،گردش خون و رشد سلول های پوستی افزایش پیدا می کند . و هم چنین سبب تحریک فولیکول های مو می شود .استفاده از روغن های زیتون ،بادام و نارگیل بسیار توصیه می شود زیرا به این روغن ها هیچ گونه مواد شیمیایی افزوده نشده است و کاملا طبیعی و سالم می باشند .

 

 

۳-ترکیب موز ، تخم مرغ ، شیر و عسل :

در بازار شامپوهای تقویت کننده بسیاری وجود دارند که فاقد شک با مواد شیمیایی پر شده اند و بسیار گران هستند و هم چنین قول نتایج عجیب و غریب می دهند . اما شما می توانید در خانه در عرض چند دقیقه ترکیب بسیار مفیدی را آماده کنید که عبارت است از :یک موز له شده -یک عدد تخم مرغ -سه قاشق غذاخوری شیر -سه قاشق غذاخوری عسل .بعد از مخلوط کردن آن ها ،بر روی پوست سرتان قرار دهید و پس از ۳۰ دقیقه آن را به طور کامل بشویید .

.

منبع : faranaz.com

معرفی چند قلم دارو گیاهی برای رشد بیشتر موی سر گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات