مد رنگ موی زمستان سال 2016

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مد رنگ موی زمستان سال 2016 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مد رنگ موی زمستان سال 2016
,[categoriy]

آکاایران: مد رنگ موی زمستان سال 2016

آکاایران: مد رنگ موی زمستان سال 2016

 

اگر نمی دانید رنگ مو مد شده در زمستان امسال چیست نگران نباشید. در این مطلب فراناز به شما بهترین رنگ موی زمستان 2016 را معرفی می کند.

 

رونق موهای بلوند تمام شده و بهتر است برای رنگ موی زمستان خود به جای رنگساژ، مش و تجدید رنگ روشن قبلی، رنگ تازه ای از میان رنگ های زمستانی انتخاب کنید.

 

انواع رنگ های قهوه ای بسیار برای زمستان مناسب هستند. در گروه رنگ های زمستانی، رنگ های شرابی ، فندقی، بلوطی، زیتونی هم جای می گیرند.

 

در زمستانی بودن رنگ مشکی هم تردیدی موجود نیست ولی به توصیه آرایشگران رنگ مشکی به موی خود نزنید چون بعد از مشکی مو قدرت دریافت هیچ رنگ دیگری را ندارد و تا درآمدن موهای نوین و رشد آنها باید با همان رنگ مشکی مدارا کنید (مگر اینکه ریشه موی خودتان مشکی باشد و قصد تعویض رنگ موی خود را تا مدت طولانی نداشته باشید و این کار را انجام دهید).

 

برای کسانی که می خواهند موهای خود را بسیار تیره کنند، آرایشگران از قهوه ای بسیار تیره و تقریبا مشکی استفاده می کنند. اما برای آن دسته از خانم هایی که بازی رنگ ها را روی موی خود دوست دارند و می توانند به جای مش از های لایت با رنگ های گرم مانند عسلی، نسکافه ای، صورتی، قرمز یا مسی استفاده کنند و از رنگ زیبای آن لذت ببرید، این نوع های لایت را روی هر رنگ پایه مویی می توان اجرا کرد ولی واضح می باشد که های لایت عسلی و نسکافه ای روی موهای قهوه ای و های لایت قرمز روی موهایی با زمینه قرمز مانند شرابی و فندقی جذاب تر و زیباتر است.

 

همچنین های لایت های تیره و در صورت تمایل فرد به دکلره، دکلره های گل بهی و هلویی پر رنگ را پیشنهاد می کنیم.

 

,[categoriy]

انواع رنگ های قهوه ای بسیار برای زمستان مناسب هستند

 

بهترین رنگ ها برای کسانی که پوست گندمگون و برنزه دارند، رنگ های شیری، گل بهی، مسی، کرم نخودی، قهوه ای ـ زرد سوخته، فندقی، عسلی، سبز کاهویی و زرد است. برای چشم های آبی روشن، آبی خاکستری و آبی تیره، سبز تیره، قهوه ای و مشکی، بهترین رنگ مو ارغوانی با های لایت شرابی، پلاتینی، خاکستری، قهوه ای، قهوه ای تیره، مشکی و شیری است. برای چشم های کهربایی هم رنگ موهای طلایی با های لایت قرمز، قهوه ای طلایی، قهوه ای عسلی، فندقی، مسی و قهوه ای سوخته مناسب است.

 

مطالب مرتبط :

 

راه تمیز کردن رنگ مو لک شده روی پوست

 

رنگ مو نوین زنانه و دخترانه

 

چگونه رنگ مو مناسب موهایمان انتخاب کنیم؟

.

منبع : faranaz.com

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات