جوش سرسیاه را با ماسک تخم مرغ و لیمو خوب کنید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جوش سرسیاه را با ماسک تخم مرغ و لیمو خوب کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: جوش سرسیاه را با ماسک تخم مرغ و لیمو خوب کنید

آکاایران: جوش سرسیاه را با ماسک تخم مرغ و لیمو خوب کنید

برای از بین بردن جوشهای سرسیاه می توان از مواد موجود در خانه استفاده کرد، تا چهره زیبایی داشته باشید. جوش های سرسیاه همان دانه های سیاه روی بینی و صورت است.

 

جوش های سرسیاه یکی از انواع آکنه هستند. جوش های سرسیاه فولیکول هایی هستند که، منافذ آنها بیش از حد باز است. این منافذ با چربی ها و سلول های مرده پوست پر شده اند و در نتیجه یک واکنش شیمیایی، به اکسیده شدن ملانین در پوست منجر می شوند. راه های گوناگونی برای درمان جوش های سرسیاه وجود دارند. اما کلید هر روش درمانی، دوام و پشتکار است. هیچ یک از انواع آکنه را نمی توان یک شبه درمان کرد. اما استفاده از روش های صحیح و اصلاح الگوی زندگی به از بین رفتن این مشکل پوستی کمک بسیاری می کند.برای از بین بردن جوشهای سرسیاه می توان از مواد موجود در خانه استفاده کرد تا چهره زیبایی داشته باشید.

 

مواد لازم برای از بین بردن جوش های سر سیاه :

 

لیموی تازه: 3 قطره

سفیده تخم مرغ: 1 عدد

دستمال

 

طرز تهیه ماسک لیمو و تخم مرغ برای از بین بردن جوش های سرسیاه :

 

اول برای اینکه جوشهای سرسیاه نرم شوند، صورت را بخار میدهیم. به این طریق که یک قابلمه آب می جوشانیم، حوله را برروی سر می اندازیم، روی قابلمه خم شده یک مدت به آن شکل میمانیم. تخم مرغ و آب لیمو را مخلوط کرده به جوشهای سرسیاه میزنیم.رویش دستمال قرار میدهیم. 20 دقیقه به همین شکل بماند، وقتی صورت را می شوئیم با یک لیف تیز ملایم نقاط سیاه را می سابیم. این ماسک را هفته ای 2 بار استفاده می کنیم. دو هفته دیگر پوستتان براق و فاقد جوشهای سرسیاه است.

 

مطالب مرتبط :

 

آموزش پوشاندن جوش صورت با آرایش و مکاپ

 

خوب کردن جای جوش و آکنه با جوش شیرین

 

روش های سنتی درمان سریع انواع جوش

.

منبع : faranaz.com

جوش سرسیاه را با ماسک تخم مرغ و لیمو خوب کنید گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات