پیشنهادات طب سنتی برای مقابله با ریزش و سفیدی مو - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیشنهادات طب سنتی برای مقابله با ریزش و سفیدی مو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پیشنهادات طب سنتی برای مقابله با ریزش و سفیدی مو
,رفع سفیدی مو,رفع ریزش مو,ریزش و سفید شدن مو,[categoriy]

آکاایران: پیشنهادات طب سنتی برای مقابله با ریزش و سفیدی مو

آکاایران: برخی روش های درمانی خانگی می توانند باعث متوقف شدن ریزش موی ما شوند. گاهی اوقات ضعف سیستم گوارشی و کبدی عامل ریزش و سفیدی مو می شود. در ادامه برخی از راهکارهای طب سنتی را برای مقابله با ریزش و سفیدی مو در اختیارتان قرار خواهیم داد.

به گزارش آکاایران: ترکیب حنا, وسمه, روغن کنجد و زرده تخم مرغ محلی می تواند از ریزش مو جلوگیری کند و موهای سفید را نیز سیاه می کند که در ادامه نحوه ساخت این ضماد آموزش داده شده است.

برای رفع سفیدی و ریزش مو در طب سنتی نسخه های فراوان وجود دارد البته باید دانست که ریزش و سفید شدن مو به دلیل اختلال در اعضای داخلی بدن نیز ایجاد می شود.

تقویت معده و کبد می تواند از ریزش مو و سفید شدن موها جلوگیری کند البته ضمادهای مالیدنی بر سر نیز کمک کننده است و موجب سفت شدن ریشه موها و رفع غلظت در آن ناحیه می شود.

,رفع سفیدی مو,رفع ریزش مو,ریزش و سفید شدن مو,[categoriy]

ضماد رفع سفیدی و ریزش مو

یک قاشق مرباخوری حنا همراه با نصف قاشق مرباخوری وسمه (باید دانست که همیشه مقدار وسمه نصف مقدار حنا است) همراه با یک عدد زرده تخم مرغ (ترجیحاً تخم مرغ محلی) مخلوط کنید، سپس روغن کنجد را آرام آرام به ضماد کف سر اضافه شود تا مانند ماست روان و شل شود.

این مقدار ضماد فقط برای کف سر کافی است البته می توان این مقدار را تا 10 برابر افزایش داد و برای کل سر استفاده کرد.

ضماد را به کف سر زده و ماساژ داده شود؛ حداقل 2 ساعت باید سر را با کلاه یا روسری که کف سر و موها با محیط بیرون تماس نداشته باشد، پوشاند.

انجام چنین عملی بر کف سر و استفاده از ضماد حنا, وسمه و روغن کنجد با زرده تخم مرغ حداقل باید 40 شب انجام شود تا درمان کامل شود ، نکته مهم و اولیه اینست که باید از غذاها و سبک زندگی مطابق مزاج استفاده کرد تا این درمان بیشترین اثر را داشته باشد.

تسنیم

.

منبع : hidoctor.ir

پیشنهادات طب سنتی برای مقابله با ریزش و سفیدی مو گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات