روش افزایش ماندگاری رنگ مو

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روش افزایش ماندگاری رنگ مو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نکاتی برای ماندگاری بیشتر رنگ مو

 

همراهان همیشگی میهن تاز رنگ کردن موها علاوه بر هزینه های سنگین و وقتی که در سالن های آرایش صرف می کنید،باعث آسیب رساندن و خشک شدن موها می شوند.

 

بنابراین همیشه سعی کنیدموهایتان را دیر به دیر رنگ کنید تا آسیب کم تری به موهایتان برسدو برای این که از رنگ موهایتان راضی باشید و دیر به دیر موهایتان را رنگ کنید سعی کنید رنگ موهایتان را تثبیت کنید.

 

 

موهایتان را تقویت کنید. ۳ یا ۴ روز قبل از رنگ کردن موهایتاندر آرایشگاه و یا در خانه ، موهایتان را بخوبی تقویت کنید .

 

 

افزایش ماندگاری رنگ مو

موهایتان را با تقویت کننده های پروتئینی و نرم کننده های تقویتی سیراب کنیدو مطمئن باشید که موهای سالم رنگ را بهتر نگه می دارند.

 

 

سعی کنید حداقل ۲۴ ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت قبل از رنگ کردن موهایتان حمام نرویدتا موهایتان کمی چرب باشد رنگ را به خوبی به خود گیرد و علاوه بر آن کم تر آسیب ببیند.

 

 

دو روز قبل از رنگ کردن موهایتان را بشوئید .در هنگام شستشو از یک شامپو قوی استفاده کنید تا هرگونه ژل ، موس و اسپری موو یا محصولات حالت دهنده دیگر کاملا” از روی موهایتان پاک شود.

 

هر نوع ماده خارجیکه روی موهایتان وجود داشته باشد مانع از جذب شدنرنگ مو می شود و درعملکرد رنگ مو خلل ایجاد می کند.

 

 

توصیه هایی برای افزایش ماندگاری رنگ مو

 

 همراهان عزیز میهن تازتا زمان رنگ کردن از این نوع محصولات حالت دهنده استفاده نکنیدو به یاد داشته باشید این کار برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب لازم استو باعث می شود رنگ مویتان به سرعت خراب نشود و از بین نرود.

 

 

 همین عمل را بعد از رنگ کردن موهایتان برای تمدید عمر رنگ مو انجام دهیدیعنی یک یا دو روز بعد از رنگ کردن موهایتان حمام نروید تا رنگ موهایتان ثابت بماند.

 

 

هر روز موهایتان راشامپو نزنید. استله بامهازر، متخصص رنگ مو می گوید:شاید کمی چرکالو بنظر بیاید، اما همه نیازی ندارند که هر روز موهایشان را بشویند!

 

شستشوی متناوب، چربی های با ارزشی که رشته موهایتان را مرطوب نگاه می دارد را،از موهایتان می زداید، و همین اتفاق عمر رنگ موهای شما را کمتر خواهد کرد.

 

افزایش ماندگاری رنگ موحالا برای اینکه بین هر بار شستشو، موهایتان تر و تمیز بنظر برسد، می توانید از شامپوی خشک استفاده کنید.

 

 

چگونه از چرب شدن موهایمان جلوگیری کنیم؟

فردریک استیت:هم که یک متخصص رنگ موی مشهور دیگر است می گوید:اگر چاره ای نیست و باید هر روز موهایتان را بشویید،

 

فقط پوست سرتان را شامپو بزنیدنه کل موهایتان را! این کار به استقامت رنگ موهایتان کمک می کند.و باعث می شود در استفاده از شامپو نیز صرفه جویی کنید. این خوب نیست؟

 

 

افزایش ماندگاری رنگ مو با این راه کار ها

حتما موهایتان را پس از رنگ کردن با شامپوی مخصوص موهای رنگ شده بشویید.چون باعث پیشگیری از آسیب رسیدن به موها می شود و همچنین باعث تثبیت رنگ موها می شود.از محصولات صحیح استفاده کنید.خیلی اوقات، رنگ پریدگی موها کاملاً طبیعی رخ می دهند.

 

ولی باز هم موهای ما پر طراوت بنظر نمی رسند. اگر از محصولات مناسب استفاده نکنید،این اشکال تشدید خواهد شد. ریتا هازن متخصص رنگ موی اشخاص مشهور می گوید:

 

 

خیلی مهم است که ازشامپوونرم کننده هایی استفاده کنیدکه اختصاصا برای موهای رنگ شده طراحی و تولید شده اند،چرا که محصولات دیگر، برای موهای رنگ شده خیلی قوی هستند و به سرعت رنگ موها را از بین می برند.

 

 

جول وارن هم می گوید همیشه وقتی که می بینم مردم کلی پول خرج رنگ موهایشان می کنند اما از آن طرف شامپو و نرم کننده های ارزان قیمت و بی کیفیت می خرند که رنگ موهایشان را خراب می کند، خنده ام می گیرد!

 

 

من به مشتریانم پیشنهاد می کنم که از شامپو و نرم کننده های مخصوص موهای رنگ شده ی با کیفیت استفاده کنند.

 

این محصولات فاقد سولفات و حاوی روغن آرگان برای تأمین چربی سطح موها هستند تا موهایی براق و نرم داشته باشید.

 

همچنین برخی از این محصولات حاوی عصاره ی چای سبز نیز می باشندکه موهای شما را تغذیه کرده تا رنگ موها تثبیت و عمرش طولانی شود.

 

 

افزایش ماندگاری رنگ مو

موهای رنگ شده ی خود را هرگز با آب داغ نشویید و سعی کنید از آب های ولرم یا خنک استفاده کنید.

 

 

رازهای افزایش ماندگاری رنگ مو
 موهایتان نیز به ضد آفتاب احتیاج دارد.نور خورشید رنگ موها را کمرنگ می کند،مثلاً موهای بلوند را به رنگ برنج در می آورد! اگر می خواهید در زیر نور خورشید بیرون بروید،باید از محصولاتی که از موهای شما در برابر UV محافظت می کننداستفاده نمایید.

 

اگر برنامه دارید که چند ساعتی بیرون از خانه باشید،می توانید از روغن هایی که مخصوص درخشان نگاه داشتن موهاست استفاده نمایید.

 

 

اجازه بدهید رنگ مو به اندازه کافی روی سرتان بماند. اگر درخانه موهایتان را رنگ می کنیدساعت را کوک کنید تا دقیقا” بعد از مدت زمان تعیین شده در کاتالوگ رنگ مو ، موهایتان را بشوئید .

 

موهای سفید و خاکستری کمتر از موهای رنگی ، رنگ مو را جذب می کنندپس اگر موهای خاکستری هم دارید ، اجازه بدهید رنگ مو مدتبیشتری روی سرتان بماندتا این موها کاملا” پوشیده شود.

 

 

اما حتما” به توصیهای نوشته شده در کاتالوگ رنگ مو نیز توجه کنیدو مراقب باشید که رنگ مو بیشتر از حداکثر زمان تعیین شده در کاتالوگ روی سرتان نماند.

 

 

 حرارت ها را ترک کنید ، یعنی سعی کنید از سشوار و اتوی مو خیلی کم تر استفاده کنید.حتما با راهنمایی های متخصصین رنگ مو یک ماسک مو ،مخصوص موهای رنگ شده خریداری کنید

 

زیرا این ماسک ها علاوه بر جلوگیریاز آسیب رسیدن به موهایتان باعث ثابت ماندن رنگ موهایتان می شود.داشتن رنگ مو جذاب و دلپذیر می تواند چهره شما را روشن تر و ماندگارتر کند .

 

میهن تاز

.

منبع : mihantaz.com

روش افزایش ماندگاری رنگ مو گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات