شیوه ی درمان جوش صورت برای پوست چرب

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شیوه ی درمان جوش صورت برای پوست چرب ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: درمان جوش صورت برای پوست چرب

 

بهترین راه برای درمانن جوش صورت در افرادی با پوست چرب ، استفاده از محصولات محافظت از پوست مناسب برای پوست چرب است.

 

 

میهن تاز:جوش صورت ، می تواند ناراحت کننده و دردناک باشد و چهره شما را زشت و بد شکل کند.اگرپوست چرب داشته باشید ، حساسیت شما نسبت به جوش صورت ، دهه برابر بیشتر است.

 

درمان جوش صورت آسان و دائمی نیست و برخی از درمانها نیز ممکنن است زخم و یا جای جوشی را روی صورت باقی گذارند که چهره فرد را تحت تأثیر قرار دهد.

 

آکنه یا جوش یک مشکل خیلی شایع در ایالات متحده آمریکا است که هر چند مقدار زیادی از داروهای خانگی بهه ویژه برای نوع پوست چرب در دسترس هستند،

 

با این حال،همه انواع درمان جوش صورت ، به منزله بهترین درمان جوش برای پوست چرب نیست ، در این بخش از سایت میهن تاز به چندین درمان جوش صورت که مؤثر هستند ، اشاره می کنیم:

 

پاک کردن پوست برای درمان جوش صورت

پاک کننده های پوست صورت متنوعی برای درمان جوش صورت در بازار موجود هستند. درست است که پوست چرب عاملی برای گسترش جوش میباشد ،

 

 

اما پاک کردن افراطی پوست صورت باعث خشکی پوست میشود و پوست، این خشکی را با ساخت سبوم اضافی جبران می*کند.

 

سبوم اضافی همراه با سلول*های مرده پوست خشک، باعث شیوع و گسترش جوش صورت می*شود. خوب است که پوست خود را تمیز و خشک نگه دارید ،

 

اما افراطی عمل نکنید ، زیرا پاک*سازی بیش از حد باعث تحریک پوست صورت و گسترش جوش می*شود.

 

 

محافظت پوست در برابر اشعه فرابنفش

اشعه فرابنفش نور خورشید پوست را به خطر می اندازد، به همین خاطر ، استفاده از کرم ضد آفتاب حتی در روزهای ابری برای محافظت از پوست ضروری است.

 

بهترین راه برای درمان جوش صورت در افرادی با پوست چرب ، استفاده از محصولات محافظت از پوست مناسب برای پوست چرب است.

 

 

مرطوب کننده پوست

استفاده از پاک کنندههای پوست ، پوست شما را خشک میکند و به همین خاطر برای محافظت از پوست ، بهتر است که از یک مرطوب کننده مناسب پوست چرب استفاده نمایید تا پوست شما آبرسانی شود.

 

 

برای درمان جوش صورت ، به جوشهایتان دست نزنید

دست زدن به صورت موجب گسترش سریعتر عفونت شده و تحریک کننده است. بهترین درمان جوش صورت ، برای پوست چرب ، اجتناب از دست زدن و لمس جوش و پوست صورت است.

 

 

اجتناب از تخت و حمام برنزه

اشعه ماوراء بنفش عوارض جانبی تأثیرگذاری روی پوست*های حساس دارد. افرادی با پوست چرب مستعد جوش یا آکنه هستند

 

و مواد شیمیایی و اشعه ماوراء بنفش نتایج فاجعه آمیزی برای افرادی با پوست چرب دارند. هیچ یک از محصولات مراقبتی که برای برنزه کردن توصیه میشوند ،

 

کارایی کافی را برای جلوگیری از گسترش جوش و آسیب به پوست ندارند.همچنین تختهای برنزه ، غیر بهداشتی بوده و احتمال عفونت را افزایش میدهند. اگر به دنبال راهی برای درمان جوش صورت هستید ، از برنزه کردن خود خودداری نمایید.

 

 

استفاده از محصولات ملایم و آب ولرم برای شستشوی پوست چرب

در هنگام خرید محصولات پوستی ، محصول ملایم و آبرسان در دسترس را انتخاب کنید. برای محافظت از پوستتان ، محصولات پوستی چرب و بر پایه مواد شیمیایی را انتخاب نکنید.

 

بهتر است برای درمان جوش صورت خود ، به متخصص پوست مراجعه کنید تا پزشک با بررسی وضعیت جسمانی و سابقه خانوادگی شما، محصول و کرم پوست مناسبی را برای درمان جوش صورت به شما معرفی کند.

 

 

 

هنگامی که از پاک کننده ای برای شستشوی صورت استفاده می*کنید، صورتتان را با آب ولرم بشویید. آب ولرم پوست چرب شما را سریع*تر خشک می*کند و در کنار استفاده از محصولات پاک کننده و ضد جوش ، برای درمان جوش صورت بسیار مفید است.

 

 

تمیز نگه داشتن پوست سر، راهی برای درمان جوش صورت

برای درمان جوش صورت به طور منظم پوست صورت و پوست سرتان را به خصوص اگر موهای چرب و شوره سر دارید ، بشویید.

 

البته در شستن مو و پوست سر نیز معتدل باشید ، زیرا خشکی بیش از حدد پوست سر می*تواند خود باعث گسترش شوره سر و جوش صورت شود.

 

استفاده از ماسک مراقبت از پوست چرب

 چربی اضافی پوست را از بین برده و از این طریق به درمان جوش صورت کمک می*کنند.برای درمان جوش صورت از ماسک مناسب پوست چرب استفاده کنید کهه پوست شما را بیش از حد خشک و تحریک نکند.

 

 

.

منبع : mihantaz.com

شیوه ی درمان جوش صورت برای پوست چرب گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات