اسرار رشد سریع ناخن با بهترین روغن های طبیعی در خانه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اسرار رشد سریع ناخن با بهترین روغن های طبیعی در خانه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اسرار رشد سریع ناخن با بهترین روغن های طبیعی در خانه
,[categoriy]

آکاایران: اسرار رشد سریع ناخن با بهترین روغن های طبیعی در خانه

آکاایران: همه خانم ها دوست دارند رشد سریع ناخن را به کمک هر ترفندی تجربه کنند و صاحب ناخن هایی سالم، بلند و دلپذیر باشند! حتماً این واقعیت را هم می دانی که ناخن ها نشان دهنده سلامت عمومی بدن تو هستند. ما در اینجا اسرار رشد سریع ناخن را با استفاده بهترین روغن های طبیعی با تو در میان می گذاریم.

ناخن ها از همان پروتئینی ساخته می شوند که ساختار موها را تشکیل می دهد؛ یعنی کراتین. به طور متوسط، ناخن ها در حدود یک دهم اینچ در هر ماه رشد می کنند؛ اما گاهی اوقات می توان با انجام کارهایی باعث رشد سریع ناخن شد.

عوامل متعددی در کاهش رشد ناخن نقش دارند که شامل بالا رفتن سن، تغییرات هورمونی در بدن، مشکلات بهداشتی، شیمی درمانی، مصرف برخی داروها و کمبودهای تغذیه ای می شوند. مشکل دیگر ناخن ها، شکنندگی آن ها است.

پیروی از یک رژیم غذایی سالم و مراقبت از ناخن ها، راه آسانی برای رشد سریع ناخن است. به جز این موارد، ما در اینجا تو را با بهترین روغن های طبیعی برای رشد سریع ناخن آشنا می کنیم.

"راه های مقابله با شکستگی ناخن" را اینجا بخوانید.

رشد سریع ناخن با روغن زیتون:

برای رشد سریع ناخن ضروری است که همیشه ناخن هایت را مرطوب نگه داری. روغن زیتون، بهترین ماده برای مراقبت از ناخن ها است. این روغن به طور عمقی به بافت های پوست و ناخن نفوذ و آن ها را تقویت می کند. علاوه بر این، ویتامین E موجود در روغن زیتون، گردش خون را بهبود می بخشد، به ترمیم ناخن های آسیب دیده کمک می کند و باعث رشد سریع ناخن می شود.

پیش از رفتن به رختخواب، روغن زیتون گرم را به ناخن ها و ریشه آن ها بمال و به آرامی آن ها را به مدت ۵ دقیقه ماساژ بده. حالا یک دستکش پنبه ای دست کن و بخواب. این کار را روزانه یک بار انجام بده. همچنین، می توانی ناخن های خود را هر روز بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه در روغن زیتون گرم قرار دهی تا باعث رشد سریع ناخن شوی.

رشد سریع ناخن با روغن نارگیل:

روغن نارگیل برای رشد سریع ناخن بسیار مفید است؛ چون حاوی مواد مغذی مهمی است که باعث تقویت و آبرسانی به ناخن ها می شود. برای این منظور، شب ها پیش از رفتن به رختخواب، ناخن های خود را با روغن نارگیل خالص و با حرکت های دایره ای شکل برای بهبود گردش خون در آن ها ماساژ بده.

همچنین، می توانی یک چهارم فنجان روغن نارگیل ارگانیک را با یک چهارم فنجان عسل و ۴ قطره اسانس رزماری مخلوط کنی و آن را برای ۲۰ ثانیه در مایکروویو قرار دهی. این ترکیب را برای رشد سریع ناخن یک یا دو بار در هفته به مدت ۱۵ دقیقه روی ناخن های خود بگذار.

.

منبع : yasaman.com

اسرار رشد سریع ناخن با بهترین روغن های طبیعی در خانه گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات