داشتن موهای نرم و سالم با استفاده از این روش ها!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد داشتن موهای نرم و سالم با استفاده از این روش ها! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

داشتن موهای نرم و سالم با استفاده از این روش ها!
,[categoriy]

آکاایران: داشتن موهای نرم و سالم با استفاده از این روش ها!

آکاایران: با سرد شدن هوا، موها از حالت نرم و ابریشمی خارج شده و کمک کم دچار حالت وز می شوند. اما باید بدانی که با مراقبت صحیح از موهای خود، می توانی به سادگی از شر این مشکل رها شوی. در ادامه با "آکا" همراه باش تا روش هایی برای داشتن موهای نرم و سالم به تو معرفی کند.

۱. کف سر خود را مرطوب نگه دار!

موی دلپذیر از پوست سر سالم می روید. و خشکی و وز شدن مو زمانی رخ می دهد که تارهای آن به دنبال رطوبت هستند. در این زمان، باید به موهای خود رطوبت بیشتری بدهی. از شامپوها و نرم کننده هایی استفاده کن که در آنها مرطوب کننده هایی طبیعی، مانند روغن نارگیل و روغن آرگان وجود دارد.

۲. از روبالشی ساتن استفاده کن!

می خواهی در طول شب موهای تو نرم و لطیف شوند؟ بهتر است روبالشی نخی خود را با یک روبالشی ساتن جایگزین کنی. روبالشتی نخی، رطوبت موها را می کشد و موجب ایجاد اصطکاک شده که در نهایت می تواند کوتیکول موها را تخریب کند. روبالشی ساتن می تواند از آسیب دیدن موها جلوگیری کرده و همچنین خوابیدن روی آن، حس یک شاهزاده را به تو بدهد!

۳. از محصولات مراقبت موی فاقد الکل استفاده کن!

محصولات زیبایی که با الکل ساخته شده اند، موهای تو را خشک می کنند. برای مراقبت از موهای خود، بهتر است از محصولات مراقبتی استفاده کنی که حاوی الکل نیستند. به علاوه از مرطوب کننده و سرم های فاقد نیاز به آبکشی استفاده کن تا به موهای خود آبرسانی بیشتری کنی.

۴. از حوله میکروفایبر برای خشک کردن موها استفاده کن!

با حوله های نخی خداحافظی کرده و آنها را با حوله های میکروفایبری جایگزین کن. آب باعث ورم کردن کوتیکول موها شده و در نتیجه منجر به وز شدن موها می شود. به همین دلیل، بهتر است به سریع ترین و ملایم ترین حالت ممکن آب اضافی موها را بکشی. استفاده از حوله های میکروفایبر به این دلیل مفید است که بسیار سریع تر موها را خشک کرده و اصطکاک چندانی با موها ایجاد نمی کنند.

"با بدترین بلاهایی که می توانی سر موهای خود بیاوری، آشنا شو!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

داشتن موهای نرم و سالم با استفاده از این روش ها! گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات