معرفی عادت های متداولی که بر چهره تو تأثیر می گذارند!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد معرفی عادت های متداولی که بر چهره تو تأثیر می گذارند! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

معرفی عادت های متداولی که بر چهره تو تأثیر می گذارند!
,[categoriy]

آکاایران: معرفی عادت های متداولی که بر چهره تو تأثیر می گذارند!

آکاایران: به کارهایی فکر کن که در طول روز از روی عادت و به صورت مکانیکی انجام می دهیم. متأسفانه برخی از این رفتارها می توانند بر زیبایی چهره و پوست صورت ما تأثیر بگذارند. این عادت ها ممکن است در نگاه اول مضر به نظر نرسند اما تأثیر منفی آنها روز به روز به پوست تو آسیب بیشتری می رساند. در ادامه عادت های متداولی که بر چهره تو تأثیر می گذارند را بخوان.

۱. تماشا کردن تلویزیون به مدت طولانی!

دانشمندان مدت های زیادی است که درباره نور آبی که از صفحه تلویزیون، مانیتور یا گوشی موبایل به پوست ما تابیده می شود. این نور به لایه های عمیق پوست رفته و رادیکال های آزادی را فعال می کند که سلول های پوست را وادار به تولید آنزیم های از بین برنده کلاژن می کنند.

۲. آرایش کردن درست پس از برداشتن ابروها!

هر حرکت موچین روی پوست، یک حفره برای ورود عفونت و باکتری به درون پوست است. به همین دلیل، بهتر است درست بلافاصله پس از برداشتن ابروها، روی پوست را آرایش نکنی. پس از آنکه ابروهای خود را با استفاده از موچین تمیز کردی، پوست خود را با یک ضدعفونی کننده ملایم تمیز کنی.

۳. استفاده از اسکراب!

اکثر متخصصان پوست، استفاده از اسکراب های پوست را توصیه نمی کنند. استفاده بیش از حد و نادرست از اسکراب و لایه برداری منجر به افزایش تولید چربی توسط پوست شده و در عین حال، پوست را خشک نگه می دارد.

۴. جویدن آدامس!

جویدن آدامس به صورت مدام می تواند موجب تغییر شکل چانه تو بشود. این امر دیر یا زود می تواند موجب تغییراتی، مانند چروک دور دهان بشود که از بین بردن آنها کار بسیار دشواری است. بهتر است به جای جویدن آدامس، از قرص های خنک کننده و خوشبوکننده دهان استفاده کنی.

"۶ روش مراقبت از پوست بدن که همین امروز باید اجرا کنی!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

معرفی عادت های متداولی که بر چهره تو تأثیر می گذارند! گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات