معرفی راه های طبیعی مؤثر جرم گیری دندان در خانه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد معرفی راه های طبیعی مؤثر جرم گیری دندان در خانه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

معرفی راه های طبیعی مؤثر جرم گیری دندان در خانه
,[categoriy]

آکاایران: معرفی راه های طبیعی مؤثر جرم گیری دندان در خانه

آکاایران: لبخند دلپذیر به عنوان یکی از جاذبه های ظاهری و چهره شناخته می شود. اما در طول زمان، روی دندان های دلپذیر و مرواریدی ما موجوداتی جمع می شوند که ظاهر آنها را بدریخت می کنند. برای از بین بردن این جرم های روی دندان، باید به دندانپزشک مراجعه کنی، اما اگر فرصت کافی نداری و می خواهی در خانه از شر آنها خلاص بشوی، در ادامه راه های مؤثر طبیعی برای از بین بردن جرم دندان را بخوان.

۱. جوش شیرین برای جرم گیری دندان:

می توانی از جوش شیرین به عنوان یک اسکراب طبیعی استفاده کنی. یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را با کمی نمک ترکیب کن و به سادگی مسواک نم دار خود را درون آن زده و با استفاده از آن دندان های خود را مسواک بزن.

۲. آلوئه ورا و گلیسرین برای جرم گیری دندان:

برای درست کردن یک خمیردندان قوی طبیعی به مواد زیر احتیاج داری:

  • یک پیمانه آب
  • نصف پیمانه جوش شیرین
  • یک قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا
  • ۴ قاشق غذاخوری گلیسرین گیاهی
  • یک قاشق غذاخوری عصاره لیمو

دندان های خود را با این ترکیب مسواک بزن تا شاهد سفیدتر شدن آنها شوی.

۳. پوست پرتقال برای جرم گیری دندان:

بعد از آن که پرتقال را نوش جان کردی، پوست آن را از طرف سفید به دندان های خود بمال. این کار یک روش مؤثر برای تمیز کردن مینای دندان است. این کار دندان ها را سفید کرده و از ایجاد لکه جلوگیری کرده و با باکتری مبارزه می کند. پس از آن که پوست پرتقال را به دندان های خود مالیدی، به سادگی آن را با آب شستشو بده.

۴. ماسک ویتامین برای جرم گیری دندان:

له کردن میوه هایی که سرشار از ویتامین C هستند یک ماسک بسیار مؤثر برای جرم گیری دندان های تو می سازد. گوجه فرنگی، توت فرنگی و پرتقال را له کن و ترکیب را به صورت یک ماسک روی دندان های خود بگذار. پس از ۵ الی ۶ دقیقه، دندان های خود را آبکشی کن.

"آیا می دانستی این خوراکی ها بهترین راه سفید کردن دندان هستند؟" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

معرفی راه های طبیعی مؤثر جرم گیری دندان در خانه گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات