می دانی چگونه پس از یک پرواز طولانی، سرحال و زیبا از هواپیما پیاده شویم؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد می دانی چگونه پس از یک پرواز طولانی، سرحال و زیبا از هواپیما پیاده شویم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

می دانی چگونه پس از یک پرواز طولانی، سرحال و زیبا از هواپیما پیاده شویم؟
,[categoriy]

آکاایران: می دانی چگونه پس از یک پرواز طولانی، سرحال و دلپذیر از هواپیما پیاده شویم؟

آکاایران: سفر کردن این روزها بسیار دردسرساز است. صندلی های ناراحت، صف های طولانی و قیمت های بالا برای داشتن تجربه پرواز ناخوشایند کافی هستند. اما با وجود این مشکلات، باز هم روش هایی وجود دارند که پرواز را برای تو خوشایند کنند. در ادامه با "آکا" همراه باش تا به تو بگوید برای آنکه پس از یک پرواز طولانی از هواپیما سرحال و دلپذیر پیاده بشوی، چه کارهایی باید انجام بدهی.

۱. آبرسانی، آبرسانی، آبرسانی!!!

سعی کن زمانی که مهماندار بالای صندلی تو می آید، به جای نوشیدنی های متفاوت، درخواست آب بکنی. ممکن است نوشیدن آب کار چندان هیجان انگیزی نباشد، اما پوست تو بعداً از تو ممنون خواهد بود. علاوه بر پوست، آب می تواند برای سلامتی و انرژی بیشتر تو هم معجزه بکند.

۲. استراحت کن:

به جای آنکه در طول پرواز به مانیتور صندلی خیره بشوی و فیلم های رنگارنگ تماشا کنی، بهتر است هدفون را در گوش های خود بکنی و سعی کنی کمی بخوابی. گذشته از تغییرات زمانی، تغییرات ارتفاع هم می تواند سطح اکسیژن خون را کاهش داده و موجب خستگی شود.

۳. فاقد آرایش سوار هواپیما شو:

اگر قرار نیست هنگام پیاده شدن از هواپیما جلوی دوربین بروی و مصاحبه کنی، نیازی نیست پیش از پرواز آرایش کنی! با آرایش نکردن پوست خود پیش از پرواز، به آن اجازه می دهی تا بیشتر نفس بکشد و همچنین لوازم آرایشی در منافذ پوست تو نرفته و موجب ایجاد جوش نمی شود.

۴. با خود ماسک صورت همراه داشته باش:

ماسک های صورتی که مواد آنها روی یک ماسک الیاف دار هستند، گزینه خوبی برای هواپیما می باشند. یک مدل ماسک صورت مورد علاقه ات را با خود به هواپیما ببر و در عرض ۱۵ دقیقه پوست خود را تقویت کن.

"۲ روش طبیعی برای از بین بردن خشکی پاشنه پا" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

می دانی چگونه پس از یک پرواز طولانی، سرحال و زیبا از هواپیما پیاده شویم؟ گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات