آموزش گام به گام آرایش چشم براق با سایه های بنفش و طلایی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش گام به گام آرایش چشم براق با سایه های بنفش و طلایی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آموزش گام به گام آرایش چشم براق با سایه های بنفش و طلایی
,[categoriy]

آکاایران: آموزش گام به گام آرایش چشم براق با سایه های بنفش و طلایی

آکاایران: شاید برایت عجیب باشد؛ ولی ترکیب سایه های بنفش و طلایی براق با هم، می تواند مدل آرایش چشم بسیار جذابی باشد! در ادامه، آموزش گام به گام آرایش چشم با سایه های براق و اکلیلی بنفش و طلایی را بخوان و خودت را برای گذراندن شبی به یاد ماندنی در کنار اطرافیانت آماده کن.

این راهنمای آموزش گام به گام آرایش چشم براق به تو می گوید که چطور با ترکیب دو سایه اکلیلی بنفش و طلایی، آرایش چشم زیبایی داشته باشی.

"آموزش مدل آرایش صورت مونوکروماتیک" را اینجا بخوانید.

,[categoriy]

ابتدا با استفاده از مداد چشم قهوه ای، خط چشم پلک بالا و دنباله آن را به همراه مسیر فرورفتگی آن روی پلک، مشخص کن. سپس با استفاده از قلم مویی پهن تر، سایه قهوه ای متوسط را بالای فرورفتگی پلک بالایی پخش و خطوط بین رنگ های تیره و روشن را محو کن.

حالا نوبت آن است که با استفاده از سایه چشم قهوه ای تیره به گوشه پلک بالا حالت بدهی و دنباله خط چشم خود را پررنگ کنی. سپس سراغ یک سایه صدفی براق برو و کل پلک بالا را تا خط فرورفتگی پلک، با این رنگ بپوشان.

در مرحله بعد، سایه طلایی براق و اکلیلی را روی پلک بالا بزن. در آخر، با استفاده از یک قلم موی پهن و سایه چشم اکلیلی بنفش، زیر پلک پایین را در مسیر خط رویش مژه ها رنگ کن. سپس، با استفاده از قلم مویی باریک و ظریف، گوشه داخلی چشم را در مسیر پلک پایین به رنگ بنفش در بیاور.

حالا با استفاده از ریمل به مژه های خود حالت بده. آخرین کار نیز رسم خط چشم مشکی در صورت دلخواه است. همین مراحل را برای چشم دیگر خود نیز تکرار کن. این آموزش گام به گام آرایش چشم با سایه های بنفش و طلایی را برای مواقع خاص و مهمانی های مهم یاد بگیر و به خاطر بسپار!

این آرایش چشم فوق العاده به ویژه برای مراسم شب، جذابیت خیره کننده ای به چشمان تو می بخشد.

.

منبع : yasaman.com

آموزش گام به گام آرایش چشم براق با سایه های بنفش و طلایی گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات