راه های از بین بردن موی زیربغل

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد راه های از بین بردن موی زیربغل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

راه های از بین بردن موی زیربغل
,[categoriy]

آکاایران: راه های از بین بردن موی زیربغل

آکاایران: فرقی نمی کند چه موقعی از سال باشد، در هر صورت دلت می خواهد پوستی نرم و ابریشمی داشته باشی. البته باید به خاطر داشته باشی که از بین بردن موی زائد بدن، به خصوص زیربغل را باید به روش صحیح انجام داد تا به پوست بدن خود آسیبی وارد نکنی. در ادامه با "آکا" همراه باش تا با بهترین راه های از بین بردن موی زیربغل آشنا بشوی.

طبق نظر پزشکان، موی زیربغل با حدود ۵۰٪ سرعت بیشتری نسبت به موی پاها رشد می کند. بنابراین، تراشیدن آنها به صورت روزانه یا یک روز در میان برای افرادی که موهای زائد نمی خواهند، منطقی است.

بعضی افراد از بقیه حساس تر هستند و ممکن است در اثر استفاده از تیغ دچار حساسیت پوستی شوند. به همین دلیل همیشه از یک ژیلت با تیغ های تیز استفاده کن و پس از هر بار کشیدن روی پوست، آن را آبکشی کن.

بهتر است پیش از شیو کردن روی پوست خود کمی لوسیون یا ژل اصلاح بزنی. ژیلت را در جهت رشد موها بکش و تیغ آن را به طور مرتب تعویض کن. پس از شیو کردن، از کرم های هیدروکورتیزول معمولی روی پوست بزن تا از قرمزی و التهاب پوست بکاهی.

اگر دوست نداری موی زیربغل خود را شیو کنی، می توانی یک بار در ماه از وکس برای از بین بردن موها استفاده کنی. اگر به طور مرتب موی زیربغل خود را وکس کنی، احتمال ایجاد شدن موی زیرپوستی و دانه های پوستی کاهش پیدا می کند.

استفاده از لیزر برای از بین بردن موی زیربغل یک روش دائمی و دراز مدت است. بهتر است پیش از انجام آن، مطمئن باشی که دیگر موهای آن قسمت از بدن را نمی خواهی، که البته در مورد موهای زیربغل، هیچ جای نگرانی نیست!

"آیا می دانی هنگام شیو کردن موهای پا مرتکب چه اشتباهاتی می شوی؟" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

راه های از بین بردن موی زیربغل گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات