پیامدهای برنزه کردن پوست

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیامدهای برنزه کردن پوست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,سلامتی,بزرگ,سرطان,[categoriy]

آکاایران: پیامدهای برنزه کردن پوست

آکاایران: برنزه کردن پوست و مشکلاتی که ایجاد می کند!

پیامدهای برنزه کردن پوست , در سولاریوم پوست(Skin) تحت تأثیر تاباندن اشعه فرابنفش اقدام به تولید زیاد ملانین (رنگدانه های تیره) به اندازه ای غیرطبیعی می کند.

 

پیامدهای برنزه کردن پوست

برنزه شدن

عوارض جانبی زیادی برای سلامتی ما دربردارد و می تواند باعث به وجود آمدن مشکلات زیاد پوستی از جمله پیری زودرس و سرطان پوست شود.

 

هرگز پوست خود را با دستگاه های سولاریوم برنزه نکنید.
اشعه سولاریوم پوست را مستعد ابتلا به این سرطان خطرناک میکند به هشدارهای متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی در این باره دقت کنید.

 

چندسالی است که برنزه کردن پوست در بین بخشی از جوان ها باب شده و به واسطه همین
نیاز مراکز متعددی برای سولاریوم در گوشه و کنار شهرهای بزرگ و کوچک به وجود آمده است.

 

اما این تغییر رنگ سریع می تواند خطراتی را در پی داشته باشد.براساس یافته های محققان، افرادی که با اشعه سولاریوم برنزه می کنند،

 

چندین برابر بیشتر از افراد عادی ریسک ابتلا به بیماری سرطان(Cancer) پوست را به جان می خرند.

 

به گفته دکترفرشید فرهان، با تابانده شدن اشعه سولاریوم نه تنها افراد در خطر ابتلا به سرطان پوست قرار می گیرند بلکه ممکن است پیری زودرس هم به سراغ آنها بیاید.

 

این متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی می گوید:

در سولاریوم پوست(Skin) تحت تأثیر تاباندن اشعه فرابنفش اقدام به تولید زیاد ملانین (رنگدانه های تیره) به اندازه ای غیرطبیعی می کند که تجمع همین رنگدانه ها می تواند سبب ابتلا به سرطان پوست شود.

 

.

منبع : mihantaz.com

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات