رفع سفیدی مو با شامپو صحت دارد؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رفع سفیدی مو با شامپو صحت دارد؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مجموعه: سلامت موها

رفع سفیدی مو با شامپو صحت دارد؟
,رفع سفیدی مو, سفیدی مو, جلوگیری از سفیدی مو,[categoriy]

آکاایران: رفع سفیدی مو با شامپو صحت دارد؟

تبلیغاتی که در مورد رفع سفیدی موها با شامپو و غیره می شود جنبه علمی ندارد‎

 

به گزارش آکاایران: یک متخصص پوست و مو اظهار کرد: تبلیغاتی که در مورد رفع سفیدی موها با شامپو و غیره می شود، کذب محض بوده و جنبه علمی ندارد.

 

رمضان پور در گفت وگو یی، با اشاره به اینکه تبلیغاتی که در مورد رفع سفیدی موها با شامپو و غیره می شود، کذب محض و کلاهبرداری است و تا به حال هیچ روشی برای بازگرداندن رنگدانه های از دست رفته در مو کشف نشده است، گفت: سفیدی موها به دو دسته تقسیم می شوند. سفید شدن طبیعی موها معمولا در اواسط دهه سوم زندگی برای افراد اتفاق می افتد.

 

وی ادامه داد: سفیدی زودرس موها نوع دوم ازدسته های سفیدی مو است و عوامل متعددی موجب سفیدی زودرس موها، می شود که یکی از این عوامل ژنتیک است و بر خلاف تصور عموم، استرس و فشار عصبی ناگهانی نقشی در این نوع سفیدی مو ندارد. متاسفانه باید گفت این نوع سفیدی درمان خاصی ندارد و این وضعیت دائمی است و برگشت پذیر هم نیست.

 

رمضان پور خاطرنشان کرد: عوامل دیگری هم در سفیدی زودرس موها موثر هستند که البته در مقایسه با مسئله ژنتیک، کمتر اتفاق می افتند. از جمله این عوامل می توان به کمبود ویتامین ها مخصوصا ویتامین B۱، کم خونی از نوع کمبود آهن و کمبود روی و رژیم های ناصحیح و طولانی مدت اشاره کرد.

 

وی ادامه داد: بیماری های زمینه ای فرد نیز نظیر بیماری تیروئید می تواند موجب سفیدی زود هنگام موها شود.

 

این متخصص پوست و مو خاطرنشان کرد: این نوع سفیدی درمان خاصی ندارد و برخی از تبلیغات شامپو که حاکی از این است که موهای سفید را سیاه می کنند، کاملا کذب است و جنبه علمی ندارند؛ چراکه هر سلول رنگدانه خود را از دست داده و به صورت سفید درآمده است.

  

 


.

منبع : beytoote.com

رفع سفیدی مو با شامپو صحت دارد؟ گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات