آموزش بافت مو ( آموزش تصویری 10 مدل جدید و ساده بافت مو ) -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش بافت مو ( آموزش تصویری 10 مدل جدید و ساده بافت مو ) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آموزش انواع بافت مو

آموزش بافت مو

: بافت آبشاری، طنابی و فرانسوی. متنوع ترین بافت های مو در این مقاله آموزش داده شده است. اگر موهایتان بلند است، این بافت ها جلوه زیبایی به آنها خواهد داد.

بافت موی فرانسوی

به گزارش آکاایران: سه دسته از موها را از بالا جدا کرده و شروع به بافتن آنها مانند تصاویر (۱، ۲ و ۳) کنید.

آموزش بافت مو ( آموزش تصویری 10 مدل جدید و ساده بافت مو )

آکاایران: آموزش بافت مو ( آموزش تصویری 10 مدل نوین و ساده بافت مو )

هنگام بافت در هر ردیف باید از موهای کنار دو طرف سرتان به دسته های جدا شده برای بافت، اضافه کنید. این کار را تا انتها انجام دهید و بافت را تکمیل کنید (تصویر ۴).

آموزش بافت موی طنابی

ابتدا موهایتان را به صورت دم اسبی ببندید. سپس آن را به دو دسته مساوی تقسیم کنید و هر دسته را یک دور و در یک جهت بچرخانید. سپس هر دو دسته را رویهم بپیچید تا به شکل بافت طنابی درآید (۵، ۶ و ۷).

آموزش بافت تیغ ماهی

ابتدا موهای سرتان را از وسط به دو قسمت مساوی تقیسم کنید. سپس هر بخش را به طور معمولی گیس کنید و انتهای آنها را با کش ببندید. اکنون با کمک انگشتانتان، تمام ردیف های بافتتان را کمی شل نمایید تا شکل تیغ ماهی به خود بگیرد (تصاویر ۸، ۹ و ۱۰).

آموزش بافت موی دوتایی

اگر می خواهید بافت موی تان ضخیم باشد، می توانید ابتدا موهایتان را فر کنید و یا با اسپری مو آن را پرپشت تر نمایید. سپس از یک طرف شروع به بافت فرانسوی نمایید. طرف دیگر را هم همینطور گیس کنید. سپس بافت را به یک طرف شانه تان برده و با هم آنها را ببافید (تصایر ۱۱، ۱۲ و ۱۳).

حتما بخوانید :  مدل مو مردانه نوین ( تصاویر و معرفی 10 مدل موی مردانه که مُد شده )

آموزش بافت موی هاله

ابتدا موهایتان را از وسط به دو قسمت تقسیم کنید. سپس از پشت گردن و گوشه چپ، بافت فرانسوی برعکس را انجام دهید. این بافت را دورادور سرتان بچرخانید تا به قسمت راست سر رسیده و پس از بافتن تمام موها، انتهای موی بافته شده را زیر بخش بافته شده قرار دهید تا محکم سرجای خود بماند (تصاویر ۱۴، ۱۵، ۱۶ و ۱۷).

آموزش بافت مارپیچی مو

در این بافت مو باید تمام موهای بالای سر را ببافید و البته بافت را به صورت چرخشی از خط جلوی موهایتان انجام دهید. در ادامه بافت به دور بعد موهای سرتان که رسیدید، قسمت پایینی موهایتان را ببافید و انتهای موهای بافته شده را در قسمت بالای سرتان محکم کنید (تصاویر ۱۸ تا ۲۳).

آموزش بافت موی حجم دار بزرگ

ابتدا تمام موهایتان را یک طرف شانه تان آورده و از بالای سر شروع به بافت فرانسوی کنید. برای اینکه بافتتان حجم دار به نظر برسد، می توانید دسته هایی نابرابر برای بافت جدا کنید. وقتی بافت تمام شد، مانند بافت تیغ ماهی، به کمک انگشتان تمام ردیف های بافته شده را شل کنید (تصاویر ۲۴، ۲۵ و ۲۵).

آموزش بافت موی سروته فرانسوی

ابتدا موهایتان را از پشت سر شروع به بافت فرانسوی کنید و وقتی به بالای سر رسیدید، موهای این قسمت را به صورت یک گره بزرگ روی سر نگهدارید (تصاویر ۲۷ تا ۳۰).

آموزش بافت موی آبشاری

سه دسته مو برای بافت از قسمت بالای راست (یا چپ) سر جدا کنید و بافت فرانسوی انجام دهید، با این تفاوت که هر بار رویی ترین قسمت بافت را آویزان بگذارید بماند. در انتهای کار شما بافت آبشاری خواهید داشت (تصاویر ۳۱ تا ۳۳).

حتما بخوانید :  طراحی ناخن براق با فویل + آموزش طراحی ناخن براق با چسب و فویل

آموزش بافت موی ترکیبی ماهی و گل

ابتدا در دو طرف سر، بافت ماهی انجام دهید و آنها را پشت سرتان آورده و انتهای هر دو بافت را مانند گل درست کرده و با سنجاق سرجای خود محکم کنید. سپس از زیر آن یک بافت باریک دیگر انجام دهید (تصاویر ۳۴ تا ۳۶).

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله آموزش بافت مو ( آموزش تصویری 10 مدل جدید و ساده بافت مو ) شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نکاتی در مورد آموزش باف مو , نکاتی در مورد بافتن مو , اموزش بافت مو اده , بافت آددومترچیست , مدل بافت مو اسان , بافت شل ساده مو , مو بافتن بلدی , بافت کلانشیمی , روش بافت مو , بافت ابرنگی , بافت جامانه , بافت مکروکه , بافت پاپیش

آموزش بافت مو ( آموزش تصویری 10 مدل جدید و ساده بافت مو ) گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات