<>
رنگ کردن موهای سفید

آکاایران: روش رنگ کردن موهای سفید با رنگ گیاهی

برای آن دسته از کاربران عزیز که دوست دارند در همه جا با زیباترین و جدیدترین مدلها همراه باشند در این مقاله از دنیای مد پورتال رنگی روش پوشاندن موهای سفید با رنگ طبیعی را منتشر کرده ایم که امیدواریم بپسندید.

درمان موهای سفید

به گزارش آکاایران: رنگ موهای طبیعی مخصوص پوشاندن رنگ سفید موها‎

برای پوشاندن موهای سفید در خانه و با رنگ گیاهی، راه های زیادی وجود دارد که در ادامه با بهترین، موثرترین و در دسترس ترین آن ها آشنا خواهید شد.

رنگ کردن موهای سفید
<>
رنگ کردن موهای سفید

چای سیاه

یک رنگ موی طبیعی مخصوص پوشاندن رنگ سفید موها.

یک قاشق غذاخوری چای سیاه

یک فنجان آب

چای را در یک فنجان آب بجوشانید و اجازه دهید تا چند دقیقه در آن بماند و استراحت کند. بعد از اینکه سرد شد، موهای سفیدتان را به این محلول آغشته کنید و بعد با آب بشویید. این کار را هر دو هفته یک بار تکرار کنید تا تمام موهای سفید رنگ بگیرند.

حنا

۲ قاشق چایخوری برگ چای سیاه

۴ قاشق غذاخوری پودر خالص حنا

یک قاشق غذاخوری آبلیمو

حنا را در یک فنجان آب بریزید و اجازه دهید چند ساعت تا یک شب در آن خیس بخورد. چای سیاه را هم در یک فنجان آب بجوشانید و بعد از اینکه سرد شد، آن را به حنا اضافه کنید. سپس آبلیمو را به آن اضافه نمایید و هم بزنید تا خوب مخلوط شوند.

این رنگ مو را یک ساعت روی موهایتان بمالید و بعد با آب و شامپو بشویید و هر ماه آن را تکرار کنید تا سفیدی موهایتان را به طور کامل بپوشاند.

مریم گلی

چند عدد برگ مریم گلی را در ۲ فنجان آب بجوشانید و بگذارید تا سرد شود. سپس موهایتان را به آن آغشته کنید و بعد از دو ساعت آن را بشویید. مریم گلی یکی از موثرترین رنگ موهای طبیعی برای موهای سفید و خاکستری است.

قهوه

یک ظرف بزرگ قهوه خالص را دم کنید و اجازه دهید تا قهوه تان کاملا غلیظ شود. بعد از اینکه سرد شد، موهایتان را به آن آغشته کنید و اجازه دهید تا ۲۰ دقیقه روی موهایتان باقی بماند و بعد با آب بشویید.

این رنگ مو برای پوشاندن سفیدی موها بسیار عالی است و همچنین رنگ قهوه ای بسیار خوشرنگی هم در موهایتان ایجاد می کند. آن را هر هفته دو بار تکرار کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

رزماری و مریم گلی

یک فنجان برگ مریم گلی

۳ تا ۴ قطره روغن رزماری

۲ فنجان آب

برگ مریم گلی را در ۲ فنجان آب بجوشانید و بعد از اینکه سرد شد، روغن رزماری را به آن اضافه کنید. این رنگ مو را ۱۰ دقیقه در موهایتان ماساژ دهید و بعد اجازه دهید تا ۱۰ دقیقه دیگر هم روی آن باقی بماند و بعد بشویید.

رنگ کردن موهای سفید
<>
رنگ کردن موهای سفید

مزایای رنگ های طبیعی و گیاهی

این رنگ ها آسیبی به مو وارد نمی کنند:

یکی از مزایای مهم این رنگ ها این است که آسیبی به موهای شما وارد نمی کند. این موضوع به خاطر نبود مواد شیمیایی در رنگ های گیاهی است.

ساختار اصلی مو را حفظ می کند:

رنگ موهای شیمیایی که به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرد موجب شکسته شدن مو می شود و به تدریج از سلامت آن می کاهد. خوشبختانه، رنگ موهای گیاهی حاوی این اثرات نیستند. این رنگ موها بافت و ساختار اصلی مو را تغییر نمی دهند.

مو را نرم تر می کنند:

با وجود مواد تشکیل دهنده طبیعی در رنگ ها، شما می توانید انتظار موهای نرم تری را داشته باشید. موادی که در این نوع رنگ ها وجود دارد باعث نرمی و شادابی مو می شود.

استفاده از این رنگ ها در دوران بارداری بی ضرر است:

برای بیشتر زنان باردار، رنگ کردن مو یکی از نگرانی های بزرگ محسوب می شود زیرا مواد شمیایی موجود در آن می تواند به جنین آسیب وارد کند. با وجود رنگ های گیاهی، دیگر جای هیچ گونه نگرانی نیست. از آنجایی که این رنگ ها مواد شیمیایی ندارند استفاده از آن در طول دوران بارداری بی خطر است.

دائمی نیستند:

برای بیشتر خانم ها، رنگ کردن مو یک کار سرگرم کننده است. آنها دوست دارند رنگ موی خود را به طور مکرر تغییر دهند. یک مزیت عالی در رنگ های گیاهی این است که دائمی نیستند و می توان آن را تغییر داد. با وجود این مزایا، جای تعجب نیست که بیشتر افراد به سمت استفاده از رنگ موهای گیاهی می روند. اگرچه ماندگاری این نوع رنگ ها زیاد نیست اما آسیبی به موها وارد نمی کند.

زندگی رنگی با پورتال رنگی

.

منبع :

تبلیغات