loading...

آکاایران: در این مطلب انواع مدل موی آلمانی پسرانه و مردانه با جدیدترین متدهای کوتاهی موی روز دنیا را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

به گزارش آکاایران:  مدل موی آلمانی از انواع مدل موهای پرطرفدار و جذاب در بین آقایان است که این مدل مو از زمان های گذشته تا به امروز مورد توجه اغلب افراد قرار گرفته است. مدل مو آلمانی در انواع مدل های کوتاه و بلند موجود است و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود از بین این مدل موهای متنوع مدلی مناسب را برای کوتاهی موهایتان انتخاب کنید.

مدل موی انگلیسی، مدل مو آلمانی و مدل موی خامه ای از انواع مدل موهای خاص و متفاوت هستند و اگر شما تمایل دارید چهره ای جذاب و مردانه داشته باشید بهتر است از این مدل ها برای کوتاه کردن موهای خود استفاده کنید.

انواع صورت ها

آکاایران: مدل موی آلمانی نوین پسرانه و مردانه برای انواع صورت ها

 مدل موی آلمانی کوتاه و بلند برای آقایان با فرم صورت مختلف

 مدل مو تاثیر زیادی روی چهره آقایان دارد و اگر به درستی انتخاب شود می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند, در ادامه تصاویری از انواع مدل موی آلمانی بلند و کوتاه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

انواع صورت ها

مدل موی مردانه آلمانی نوین

برای انتخاب مدل موی مردانه  بهتر است ابتدا به ویژگی های ظاهری و فرم صورت خود توجه کنید سپس مدل موهایی را انتخاب کنید که با فرم صورت شما مطابقت و همخوانی بیشتری دارا باشند. توجه داشته باشید که مدل مو علاوه بر اینکه باعث زیبایی چهره شما می شود می تواند نشان دهنده شخصیت تان نیز باشد بنابراین بهتر است مدل مویی متناسب با شخصیت اجتماعی تان را برای کوتاه کردن موهای خود انتخاب کنید.

 

انواع صورت ها

مدل موی مردانه آلمانی

انواع صورت ها

مدل موی کوتاه و شیک آلمانی

انواع صورت ها

مدل مو مردانه آلمانی

انواع صورت ها

مدل موی مردانه شیک و نوین

حتما بخوانید:  مدل موی سون مردانه و پسرانه برای انواع صورت ها

انواع صورت ها

مدل مو آلمانی بلند

انواع صورت ها

مدل موی کوتاه آلمانی شیک

 

انواع صورت ها

مدل موی بلند آلمانی مردانه

انواع صورت ها

مدل موی بلند و شیک آلمانی

انواع صورت ها

مدل موی نوین و کوتاه آلمانی

انواع صورت ها

مدل مو مردانه آلمانی شیک و دلپذیر

مدل موی پسرانه آلمانی شیک و دلپذیر

مدل موهای پسرانه آلمانی در انواع مدل های کوتاه و بلند موجود هستند. در مدل موی کوتاه آلمانی اطراف سر و پشت گردن به صورت کامل کوتاه می شود همچنین در این مدل مو قسمت بالای موها به صورت کامل خرد می شوند و قسمت پشت سر به صورت خالی کوتاه می شود. مدل موی کوتاه آلمانی زیبایی و جذابیت خاصی دارد و این مدل مو می تواند برای فصول گرم سال انتخاب ایده آل و مناسبی باشد.

انواع صورت ها

مدل موی کوتاه و جذاب آلمانی

انواع صورت ها

مدل موی پسرانه کوتاه آلمانی

انواع صورت ها

مدل مو آلمانی پسرانه

مدل موی بلند آلمانی نیز شبیه به مدل موی کوتاه آلمانی کوتاه می شود با این تفاوت که در این مدل مو قسمت بالای موها خرد نمی شود و موها ممکن است به صورت بلند و یکدست تا میانه گوش های شما کوتاه شوند. مدل موی بلند آلمانی از پرطرفدارترین انواع مدل موی پسرانه در بین آقایان جوان است و این مدل باعث ایجاد تغییرات مثبتی در چهره شما می شود.

انواع صورت ها

مدل موی آلمانی بلند و شیک

انواع صورت ها

مدل مو بلند پسرانه آلمانی

انواع صورت ها

مدل موی بلند و شیک پسرانه

انواع صورت ها

مدل موی نوین و شیک پسرانه

انواع صورت ها

مدل موی دلپذیر و جذاب پسرانه آلمانی بلند

در این مطلب انواع مدل موی آلمانی کوتاه و بلند را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد پسند تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها مدل موی کوتاه و یا بلند آلمانی شیک و متفاوتی را برای خود انتخاب کنید.

.

منبع :

آرگا


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مدل موی المانی کوتاه پسرانهتبلیغات