معرفی 4 مدل موی خاص مردانه - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد معرفی 4 مدل موی خاص مردانه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدل موهای جدید ویژه آقایان

مد 2015

معرفی 4 مدل موی خاص مردانه
,[categoriy]

آکاایران: معرفی 4 مدل موی خاص مردانه

به گزارش آکاایران: سال جاری را باید سال رونق موی کوتاه برای آقایان اعلام کرد. امسال موهای کوتاه در فصل گرم و سرد سال در میان آقایان بسیار رایج بوده اما نمی توان توقع داشت که مدل موهای کوتاه برای همه آقایان با چهره های مختلف مناسب باشد. آقایان از نظر قد مو به سه دسته تقسیم می شوند: کوتاه، متوسط و بلند؛ البته باید توجه داشت تعریف موی بلند در آقایان با خانم ها متفاوت است.

مدیران و تاجران پرمشغله

,[categoriy]

موی کوتاه با قد یک تا سه سانتی متر بهترین انتخاب برای مدیران و صاحبان شرکت هاست. مردانی که در دنیای مدرن امروز با نام بیزینس من شناخته می شوند. این افراد اغلب با کمبود وقت و دغدغه زیاد مواجه هستند اما در عین حال باید به ظاهر خود توجه کنند و بدون ظاهری آراسته در هیچ جلسه ای حاضر نشوند، به همین دلیل بهترین انتخاب برای این افراد موی کوتاه است؛ مویی که در چند ثانیه، با کمی ور رفتن، فرمی خوب و خوشایند می گیرد. این مدل مو با ست های نیمه رسمی هماهنگی دارد. آقایان با موهای کوتاه در نگاه اول مردانی دقیق، شجاع و مرموز شناخته می شوند.

کمی تا قسمتی هنری

,[categoriy]

این هم نوعی موی کوتاه است با این تفاوت که قسمت جلویی مو یعنی از فرق سر تا پیشانی، بلندتر است. مردانی که در حوزه های مرتبط با رشته های هنری فعالیت می کنند به این مدل مو علاقه زیادی دارند. این مدل مو توانایی این را دارد که در مدل های مختلف درست شود و درواقع دست آقایان را برای استایل و فرم متفاوت باز می گذارد؛ از فرمی در هم ریخته و اسپرت تا اتو کشیده و رسمی. این مدل مو در نیمه اول سال جاری محبوبیت زیادی داشت و در نمایش مد مردان هم زیاد دیده می شد. مردانی که دوست دارند متفاوت به نظر برسند و از خودشان شخصیت پیچیده ای نشان بدهند، به این مدل مو علاقه دارند.

توصیه به مردان با حوصله

,[categoriy]

آرایشگران این مدل مو را با نام «رترو» می شناسند و در گروه موهای متوسط جای می گیرد. پاییز و زمستان امسال این مدل مو در میان آقایان رواج زیادی خواهد یافت اما نمی توان آن را مدلی تازه دانست.

تولد این مدل به دهه 5 میلادی و زمان چهره هایی چون الویس پریسلی برمی گردد که سال 2014 را باید سال بازگشت این مدل دانست. این مدل مو را به مردانی توصیه می کنیم که قبل از خارج شدن از خانه وقت کافی برای آراسته کردن موهای خود دارند چون درست نشده این مدل مو، چندان جالب نیست. این مدل مو در نگاه اول شما را مردی متمول و با درآمد تثبیت شده نشان می دهد.

یک تغییر اساسی

,[categoriy]

اگر از چهره همیشگی خود خسته شدید و دنبال یک تغییر اساسی هستید، توصیه می کنیم چند وقتی از کوتاه کردن موهای خود صرف نظر و به این مدل فکر کنید. برای این مدل بهتر است نزد آرایشگری ماهر بروید چون برش خوب این مدل، نقش مهمی در خوش فرم و حالت بودن آن دارد. مدل موی بلند و خرد، شما را مردی با اعتمادبه نفس بالا نشان می دهد اما یادتان باشد برای مدیران شرکت ها انتخاب خوبی به شمار نمی آید.

این مدل مو بیش از همه برازنده ستارگان سینماست اما مردان جوان اسپرت پوش که اغلب با لباس های اسپرت در برنامه های مختلف حاضر می شوند می توانند با این مدل مو تیپی متفاوت از خودشان بسازند. این مدل مو هم برای موهای مجعد و هم صاف مناسب است و در هر کدام فرم و مدلی متفاوت به خود می گیرد.

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله معرفی 4 مدل موی خاص مردانه شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

برندهای با شخصیت مردانه , سلامت موی آقایان , مدل موی سامورایی , رخ مردانه , توجه خاص

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات