آکاایران: مدل موی بلند دخترانه یکی از مدل های پرطرفدار و محبوب در بین دختران جوان است در ادامه مطلب مدل های متنوع موی بلند را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل موها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند.

به گزارش آکاایران: مدل مو نقش زیادی در جذابیت چهره شما دارد. توجه به فرم صورت یکی از نکاتی است که در هنگام انتخاب مدل مو باید مورد توجه قرار بگیرد. در این مطلب بیست مدل موی بلند دخترانه را مشاهده خواهید کرد.

بافت مو و فرم چهره و پرپشت و کم پشت بودن موهای خود را در هنگام کوتاه کردن موها در نظر بگیرید و مدل مویی را انتخاب کنید که با بافت مو و فرم چهره شما مطابقت دارد. مدل موی بلند دخترانه مدل های متنوعی دارد که در ادامه مطلب شما را با برخی از این مدل های مو آشنا خواهیم کرد.

مدل موی بلند

آکاایران: مدل موی بلند دخترانه جدید و جذاب

انوان مدل موهای بلند دخترانه جدید

دختران جوان به مدل کوتاهی موی خود حساس هستند بنابراین موهای آن ها باید با مهارت خاصی کوتاه شود. مدل موی بلند دخترانه یکی از پرطرفدارترین مدل های مو است.

مدل موی بلند
مدل موی بلند
مدل موی بلند

مدل موی دخترانه طراحی های فانتزی و ظرافت منحصر به فرد خاص خودشان را دارند که در این بخش از دنیای مد مدل های موی بلند دخترانه جدید با طراحی فانتزی را مشاهده می کنید.

مدل موی بلند
مدل موی بلند
مدل موی بلند
مدل موی بلند
مدل موی بلند
مدل موی بلند
مدل موی بلند
مدل موی بلند

مدل مو عروسکی دخترانه

مدل موی عروسکی مناسب صورت های کشیده و دراز است. در این مدل مو قسمت جلو موهای شما خرد می شود و موهای ناحیه پشت سر شما صاف و یکدست کوتاه می شوند.

حتما بخوانید:  عکس های مدل موی دخترانه جدید و جذاب

مدل موی بلند
مدل موی بلند

مدل موی عروسکی دخترانه مدلی زیبا و مناسب برای دختر خانم ها است و اگر می خواهید چهره شما به کلی تغییر کند این مدل مو می تواند ایده خوبی برای کوتاهی موهای شما باشد.

مدل موی بلند
مدل موی بلند

مدل موی بلند دخترانه مناسب موهای فر

مدل موی فر زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد و اگر موهای شما فر است بهتر است موهای خود را به صورت بلند کوتاه کنید زیرا موهای فر بلند زیباتر و جذاب تر به نظر می رسند. مدل های متنوعی برای کوتاهی موهای فر وجود دارد که در این بخش برخی از این مدل موها را مشاهده می کنید.

مدل موی بلند
مدل موی بلند
مدل موی بلند
مدل موی بلند

اگر موهای شما کم پشت مدل موهایی را انتخاب کنید که موهای شما پرپشت تر به نظر برسند و بهتر است موهای کم پشت را کمتر کوتاه کنید مدل موی بلند دخترانه می تواند بهترین مدل برای کوتاهی موهای کم پشت شما باشد. برای مشاهده انواع مدل مو به بخش مدل موی دخترانه مراجعه کنید.

.

منبع :

آرگا


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مدل موی جلو کوتاه پشت بلند , مدل مو جلو کوتاه پشت بلند , مدل مو اکستنشن بلند , تاثیر موی بلند

تبلیغات