آکاایران: مدل لاک ناخن دخترانه | Nail Polish

پوست های با رنگ معمولی، با انواع قرمز تیره ترکیب خوبی ایجاد می کنند، در حالی که پوست های تیره، تقریبا با هر رنگی همخوانی دارند. این مورد کمی نیازمند مهارت بیشتری است. نظر برخی از متخصصین این است که رنگ لاک ناخن شما به هیچ عنوان نباید با ساز و برگ شما جور باشد،

به گزارش آکاایران: در صورتی که برخی دیگر می گویند نه مشکلی نیست! (منظور از ساز و برگ، مجموعه ی لباس و لوازم همراهتان مانند کیف و عینک آفتابی و ساعت مچی تان است که رنگشان را باهم ست می کنید) بنظر من، زمانی که رنگ لاک ناخن خود را بر مبنای ترکیب رنگی لباس و جواهراتتان انتخاب می کنید،

مدل لاک ناخن دخترانه

با غریزه تان این انتخاب را انجام دهید. در انتخاب یک رنگ مکمل، اما نه لزوما همان رنگ زیاد وسواس به خرج ندهید. حتی اگر عاشق رنگ خاصی هستید و سعی می کنید آنرا در تاپ، دامن و کفش هایتان به کار ببرید، برای ناخن هایتان هم می توانید از همان رنگ استفاده کنید. در آرایش خود باید توازن در انتخاب ترکیب رنگی را رعایت کنید.

مدل لاک ناخن دخترانه

بهترین ایده ای که برای انتخاب رنگ لاک ناخن با توجه به ترکیب رنگی آرایشتان وجود دارد، انتخاب یک رنگ مکمل است. این جالب نیست که همه جایتان یک رنگ باشد، کمی بی رنگ و رو می شوید. البته استثنائا زمان که رنگ رژ لب و لاک ناخنتان باهم یکی باشد خیلی جلب توجه خواهید کرد.

 

مدل لاک ناخن دخترانه

اگر می خواهید بدانید که چگونه رنگ لاک مناسب ناخن خود را انتخاب کنید، به این عامل خیلی توجه کنید. چه رنگی در حال حاضر محبوب است؟ مهم نیست پوست شما چه رنگی است، بالاخره در طیف رنگی که در حال حاضر مد شده، رنگی پیدا خواهد شد که به پوست شما بیاید.

مدل لاک ناخن دخترانه

مدل لاک ناخن دخترانه

مدل لاک ناخن دخترانه

مدل لاک ناخن دخترانه

مدل لاک ناخن دخترانه

مدل ناخن ساده

مدل لاک ناخن دخترانه

فرنچ ناخن 2017لاک ناخن پالاک ناخن ژله ایلاک ناخن ماتمدل لاک زدنمدل لاک ناخن دخترانهمدل لاک ناخن عروسمدل ناخن نوین
.

منبع : bijame.com

تبلیغات