گالری جدید ترین انواع مدل طراحی ناخن + Nail Design | طراحی ناخن 1396| مدل فرنچ ناخن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گالری جدید ترین انواع مدل طراحی ناخن + Nail Design | طراحی ناخن 1396| مدل فرنچ ناخن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: گالری نوین ترین انواع مدل طراحی ناخن + Nail Design

در این پست برا شما عزیزانه نمونه هایی از نوین ترین و شیک ترین مدل طراحی ناخن 2017 | طراحی ناخن 1396 را آماده کرده ایم. امیدوارم مورد پسند همه شما قرار بگیرد.

 

به گزارش آکاایران: لاک را در لایه های نازک به ناخنتان بمالید. لایه های ضخیم مستعد خراشیده شدن هستند و زودتر ور خواهند آمد به منظور اینکه در کنده شدن لاک لبه های بیرونی ناخنتان نیز تأخیر ایجاد کنید، پس از لاک زدن نوک ناختان، کمی هم زیر ناخن ها را لاک بزنید. با این کار پوششی برای لبه ی ناخن هایتان ایجاد کرده اید که باعث ایجاد تأخیر در خراشیده شدن لاک خواهد شد.

 

,[categoriy]

 

اگر زمان بیشتری هم دارید می توانید روی لاک ناخنتان، یک لایه ی بی رنگ تاپ کت (top coat) بزنید. تاپ کت نه تنها یک لایه ی محافظتی اضافه برای لاکتان ایجاد می کند، بلکه ناخنتان را درخشان خواهد کرد همچنین می توانید پس از اینکه لاک زدید، ناخن هایتان را در آب خیلی سرد فرو کنید. سرما باعث خواهد شد تا لاک، سفت شود.سعی کنید همیشه دستان و مخصوصا پوست اطراف ناخن هایتان را مرطوب نگاه دارید. از ناخن هایتان برای خراشیدن چیزی یا باز کردن درب قوطی کنسرو استفاده نکنید! این موضوع کاملا بدیهی است.

 

,[categoriy]

آن شیک پروتئین صبحگاهی، بجز کمک به تقویت ماهیچه های شما، فایده دیگری نیز دارد. پروتئین به ضخیم تر شدن موها نیز کمک می کند.آن وعده اضافی از دسری که می خورید، تنها به ضرر سایز دور کمرتان نیست. قند بیش از حد می تواند به کلاژن گرانبهایی که از چین و چروک جلوگیری می کند نیز آسیب برساند.

 

 

,[categoriy]

دفعه بعدی که به بچه هایتان می گویید شیرشان را بخورند، خودتان نیز به نصیحت خودتان عمل کنید. شما نیز به شیر نیاز دارید. ویتامین D و کلسیم به ساخت مو و ناخنهای سالم کمک می کنند.اشکالی ندارد که مراقب چیزی که می خورید، باشید اما حذف کامل یک ماده غذایی، پوست، مو و ناخنهای شما را از مواد مغذی که برای رشد کردن به آنها نیاز دارند، محروم خواهد کرد. اسیدهای چرب ضروری ناکافی می تواند به پوست خشک، موها و ناخنهای شکننده و بسیار ضعیف منجر شود.

 

,[categoriy]

شما می دانید که خورشید می تواند به پوستتان آسیب برساند اما این، تنها ضررش نیست. همان اشعه های UV که از ترسشان به ضدآفتاب پناه می برید، می توانند به موهای شما نیز صدمه بزنند و آنها را شکننده و نازک کنند. دفعه بعدی که در آفتاب بیرون می روید، برای پوشاندن آن گیسوان دلپذیر، یک کلاه یا روسری بگذارید

 

,[categoriy]

آنچه که میخورید، بر ظاهر پوست، مو و ناخنهای شما تاثیر می گذارد. با مصرف یک مولتی ویتامین روزانه، شکافهای تغذیه ای در رژیم غذایی تان را پر کنید تا پوست، مو و ناخنهایی قوی، سالم و درخشان داشته باشید.در عین حال که مصرف پروتئین را افزایش می دهید، از گوشت ارگانیک نیز استفاده کنید. ممکن است کمی گرانتر باشد اما برخی متخصصان پوست می گویند بیمارانی که گوشت فاقد هورمونهای افزوده می خورند، متوجه می شوند که ظاهر پوستشان بهتر شده است.

 

,[categoriy]

مدل طراحی ناخن , Nail Design

,[categoriy]

مدل طراحی ناخن , Nail Design

,[categoriy]

مدل طراحی ناخن , Nail Design

 

,[categoriy]

مدل طراحی ناخن , Nail Design

Nail Designجدیدترین طراحی ناخن 2017دیزاین ناخن ۲۰۱۷رنگ رژ 2017رنگ لاک برای پوست سبزهرنگ لاک سال 2017طراحی ناخن 1396مدل طراحی ناخن
.

منبع : bijame.com

گالری جدید ترین انواع مدل طراحی ناخن + Nail Design | طراحی ناخن 1396| مدل فرنچ ناخن گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
تبلیغات