مهم ترین نکته های مدل سایه چشم عربی که باید بدانی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مهم ترین نکته های مدل سایه چشم عربی که باید بدانی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: مهم ترین نکته های مدل سایه چشم عربی که باید بدانی

آکاایران: مدل سایه چشم عربی از سبک های آرایشی جذاب و پررمز و راز است. با درست کردن این مدل سایه چشم جذاب و مرموز را برای چشم های خود، آنها را تبدیل به دنیایی پررمز و راز می کنی. امروز "آکا" چند نکته برای انجام مدل سایه چشم عربی را به تو معرفی می کند تا با استفاده از آنها، چشم های جذاب و زیبایی داشته باشی.

برای هر نوع آرایش چشم، اول از همه باید لکه های تیره دور چشم را بپوشانی. با استفاده از یک کانسیلر یا کرم پودر، دور چشم خود را بپوشان.

پس از آن نوبت به استفاده از یک سایه چشم رنگی اکلیلی با استفاده از برس آرایشی صحیح است. برای سایه چشم از یک برس آرایشی صاف استفاده کن. با این کار بهترین نتایج را می گیری. همچنین بهتر است از یک سایه چشم خوب و مناسب استفاده کنی تا جذابیت چشم های تو بیشتر شود.

پس از آنکه سایه چشم را زدی، باید داخل چشم خود را با مداد چشم مشکی بپوشانی. سپس با استفاده از سرمه طبیعی یا کژال، خط چشم روی پلک بالا و زیر پلک پایین را بکش.

خط چشم دنباله دار، به راحتی حالت آرایش چشم عربی دراماتیکی ایجاد می کند که در مدل سایه چشم عربی به دنبال آن هستی.

پس از تمام کردن سایه چشم و خط چشم دنباله دار، نباید استفاده از ریمل را فراموش کنی. از نکته های دیگری که نباید آن را نادیده گرفت، پر کردن ابروها با استفاده از مداد ابرو است. با این کار، میان آرایش چشم غلیظ و ابروهای تو هماهنگی مناسبی ایجاد می شود.

"محبوب ترین مدلهای نوین آرایش صورت در سال ۲۰۱۷" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

مهم ترین نکته های مدل سایه چشم عربی که باید بدانی گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات