loading...
موهای خشک

آکاایران: روغن کرچک برای مو و تاثیر عالی آن روی موهای خشک

آکاایران: روغن کرچک برای مو خواص زیادی دارد. این روغن تارهای مو را تغذیه کرده و باعث قوی شدن آنها می شود، از شکنندگی آنها مانع می شود و کمی هم در کاهش ریزش مو موثر است. علاوه بر این روغن کرچک می تواند با تامین چربی پوست کف سر، در حالت دادن به موها هم تاثیر داشته باشد.

"

اثرات ضد قارچی و آنتی باکتریال این روغن می تواند موها و پوست کف سر را از آلودگی ها و عفونت ها محافظت کند. علاوه بر این ، اسیدهای چرب امگا ۹ موجود در این روغن هم مانع خشکی پوست کف سر می شوند و رشد موها را تحریک می کنند. ناگفته نماند که روغن کرچک به خوبی رطوبت و آب را در خود نگه می دارد و در نتیجه می تواند به عنوان یک آبرسان خوب مانع خشک شدن و از دست رفتن آب موها شود.

روش مالیدن روغن کرچک به پوست سر:

موهای خود را از منطقه میانی به دو قسمت تقسیم کن، روغن را روی پوست سر خود ماساژ بده. روغن کرچک را روی بقیه موی خود بمال و با شانه چوبی خوب شانه کن تا از پوشش روغن روی موها اطمینان حاصل کنی. نیازی نیست که موها را با روغن بشویی! اما همه موهای تو باید با روغن کرچک پوشانده شوند.

کلاه حمام را روی موهایت بگذار. از این که تمام موها جمع شده اند، اطمینان پیدا کن، پس از حداقل دو ساعت موهای خود را با شامپو بشور.

"روش هایی کارآمد برای مبارزه با موخوره و درمان آن" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.comتبلیغات