از بین بردن موهای زاید بدن با استفاده از پوست گردو

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد از بین بردن موهای زاید بدن با استفاده از پوست گردو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

از بین بردن موهای زاید بدن با استفاده از پوست گردو
,[categoriy]

آکاایران: از بین بردن موهای زاید بدن با استفاده از پوست گردو

آکاایران: از بین بردن موهای زاید بدن از دغدغه های اصلی هر خانمی است. ما نیز تا به حال درباره این موضوع بارها صحبت کرده ایم و راه حل های مختلفی را ارائه داده ایم. ولی اگر به دنبال راه دیگر و البته مؤثرتری هستی، معجزه شگفت انگیز پوست گردو را در از بین بردن موهای زاید بدن امتحان کن!

به گزارش آکاایران: این درمان فوق العاده از موثرترین درمان های گیاهی و طبیعی برای از بین بردن موهای زاید بدن است. پس معطل نشو و از این معجزه شگفت انگیز برای از بین بردن موهای زاید بدن خود استفاده کن.

"روشی برای درمان موهای زاید بدن و صورت به طور همزمان!" را اینجا بخوانید.

برای این منظور، پوست تعدادی گردو را جدا کن و آن ها را روی آتش سوزان. یک قاشق غذاخوری از خاکستر به دست آمده از آن ها را در ۴ لیوان آب بریز و اجازه بده مخلوط حاصل ۱۲ ساعت بماند.

حال این مخلوط را با استفاده از تکه ای پنبه، روی پوست خود در محل رویش موهای زاید بمال. این کار را با صبر و حوصله انجام بده و وقت کافی (دست کم یک ربع) را به آن اختصاص بده.

با تکرار این کار چندین بار در طول روز به طور متوالی می توانی شاهد از بین رفتن موهای زاید بدن خود باشی!

.

منبع : yasaman.com

از بین بردن موهای زاید بدن با استفاده از پوست گردو گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات