ماسک های خانگی حاوی سبوس برای از بین بردن موهای زائد صورت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ماسک های خانگی حاوی سبوس برای از بین بردن موهای زائد صورت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ماسک های خانگی حاوی سبوس برای از بین بردن موهای زائد صورت
,[categoriy]

آکاایران: ماسک های خانگی حاوی سبوس برای از بین بردن موهای زائد صورت

آکاایران: برای برخی خانم ها وجود موهای زائد روی صورت، بزرگ ترین کابوس زندگی است. بیشتر ما نیز روش هایی را برای از بین بردن موهای زائد صورت انتخاب می کنیم که باعث قرمزی و حساسیت پوست می شوند. البته این تنها عارضه بد این مسئله نیست و تورم و درد نیز در مرحله بعدی قرار می گیرد.

به گزارش آکاایران: اگر دوست داری فاقد صدمه زدن به پوست خود موهای زائد روی آن را از بین ببری، ما استفاده از ماسک های حاوی سبوس را برای از بین بردن موهای زائد صورت به همه خانم ها پیشنهاد می کنیم. طبیعت، راه حل های شگفت انگیزی را برای رفع تمام مشکلات ما در اختیارمان قرار داده است که کافی است با شناخت آن ها، برای درمان یا رفع ناراحتی خود اقدام کنیم.

برای از بین بردن موهای زائد صورت نیز راه های طبیعی زیادی وجود دارد که یکی از آن ها، تهیه ماسک های حاوی سبوس است. ما در ادامه، روش ساخت دو ماسک حاوی سبوس را برای از بین بردن موهای زائد صورت به تو یاد می دهیم.

"کارآمدترین روش خانگی برای از بین بردن موهای زاید صورت" را اینجا بخوانید.

ماسک سبوس و شیر برای از بین بردن موهای زائد صورت در حالت عادی:

برای تهیه این ماسک که مناسب تمام انواع پوست ها است، نیاز به ۲ قاشق غذاخوری سبوس گندم، ۱ قاشق غذاخوری شیر و ۱ قاشق چایخوری گلاب داری.

چه کار کنم؟

۱. سبوس گندم، شیر و گلاب را با هم مخلوط کن تا به شکل خمیر دربیاید.

۲. این خمیر را روی صورت خود قرار بده.

۳. پوست صورتت را با حرکات ملایم دایره ای ماساژ بده.

۴. ماساژ را تا زمانی که مخلوط خشک شود، ادامه بده.

۵. سپس صورت خود را با آب بشوی.

چه مدت باید این کار را انجام دهم؟

می توانی هر روز از این ماسک برای از بین بردن موهای زائد صورت خود استفاده کنی؛ ولی اگر پوست حساسی داری، دفعات استفاده از آن را به ۳ بار در هفته کاهش بده.

ماسک سبوس و شیر چه کار می کند؟

وقتی خمیر شروع به خشک شدن می کند، موهای زائد صورت به آن می چسبند. هنگامی که شروع به ماساژ دادن پوست می کنی، موهایی که به خمیر خشک شده چسبیده اند، به آرامی کنده می شوند. در ضمن، بد نیست بدانی که سبوس گندم محتوی مواد مغذی زیادی برای پوست است که به همین دلیل، در تولید بسیاری از محصولات بهداشتی پوست و مو مانند اسکراب و کرم های ضد چین و چروک از آن استفاده می شود.

ماسک سبوس گندم و آرد برای از بین بردن موهای زائد صورت در حالت عادی:

۲ قاشق غذاخوری سبوس گندم، ۱ قاشق غذاخوری آرد، ۱ قاشق غذاخوری خامه تازه (اگر پوست چربی داری، از ۱ قاشق غذاخوری کشک استفاده کن) و نصف قاشق چایخوری زردچوبه را با هم مخلوط کن.

چه کار کنم؟

۱. سبوس گندم، آرد، زردچوبه (یا کشک) و خامه را با هم مخلوط کن و خمیر نرمی بساز.

۲. این خمیر را روی پوست صورت خود بمال.

۳. حدود ۲۰ دقیقه صبر کن.

۴. سپس با استفاده از انگشتان مرطوب خود، پوست صورت را ماساژ بده.

۵. ماساژ صورت را برای حدود ۵ دقیقه ادامه بده.

۶. صورت خود را با آب شست وشو بده.

چه مدت باید این کار را انجام دهم؟

از این ماسک برای از بین بردن موهای زائد صورت ۳ بار در هفته استفاده کن تا پوستی صاف، یکدست و فاقد موهای زائد داشته باشی.

ماسک سبوس و آرد چه کار می کند؟

این ماسک چسبنده زمانی که خشک می شود، به تمام موهای زائد صورت می چسبد که در پی آن، ماساژ پوست باعث می شود تمام موهای زائد از روی پوست صورت کنده شوند. به یاد داشته باش که هرگز از صابون برای شست وشوی پوست خود استفاده نکنی.

.

منبع : yasaman.com

ماسک های خانگی حاوی سبوس برای از بین بردن موهای زائد صورت گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
تبلیغات