loading...
"یاسمن" خواص بادام شیرین برای زیبایی را به تو می گوید

آکاایران: "یاسمن" خواص بادام شیرین برای زیبایی را به تو می گوید

آکاایران: بادام شیرین یک دانه روغنی خوشمزه و بسیار مغذی است. این دانه علاوه بر طعم خوب و دلچسب، منبع سرشاری از ویتامین ها و مواد معدنی نیز هست. در ادامه، "آکا" خواص بادام شیرین برای زیبایی پوست و موی تو را توضیح می دهد.

به گزارش آکاایران: برای روشن کردن کبودی دور چشم:

از خواص روغن بادام شیرین می توان به نقش آن در روشن کردن کبودی دور چشم اشاره کرد. برای این کار، به سادگی می توانی هر شب، کمی روغن بادام شیرین را دور چشم خودت بمالی و صبح روز بعد آن را شست و شو دهی! ویتامین E موجود در روغن بادام، پوست تو را جوان می کند. از دیگر خواص روغن بادام شیرین برای دور چشم، می توان به جلوگیری از بروز چروک ها یا کاهش آنها اشاره کرد.

درمان پسوریازیس:

روغن بادام شیرین یک درمان تاریخی برای تمامی مشکلات پوستی، مانند جوش، پسوریازیس و اگزما است. از خواص روغن بادام شیرین می توان به التیام تحریک های پوستی اشاره کرد. پس برای درمان مشکلات پوستی خود از روغن بادام شیرین استفاده کن!

درمان موخوره:

برای درمان موخوره می توانی از خواص روغن بادام شیرین در کنار روغن کرچک و زیتون استفاده کنی. این سه روغن را با هم ترکیب کن و آنها را روی موهای خود ماساژ بده. به دلیل آن که تمامی این روغن ها سرشار از مواد مغذی ضروری برای رشد و تقویت موها هستند، آنها را جادوگران موها می نامند!

درمان شوره سر:

روغن بادام شیرین به طور مؤثری شوره سر را با از بین بردن سلول های مرده پوست، درمان می کند. از دیگر خواص روغن بادام برای مو، می توان به تغذیه کردن آنها اشاره کرد. همچنین، روغن بادام شیرین پوست را تمیز می کند.

"خواص روغن نارگیل برای پاکسازی پوست صورت" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.comتبلیغات