ماسک مو خانگی

آکاایران: تقویت موها با ماسک مو خانگی حاوی روغن نارگیل

آکاایران: هر نوع مویی که داشته باشیم، لازم است که از آن ها مراقبت کنیم؛ چون موها از عوامل اصلی زیبایی خانم ها هستند. این مراقبت اگر با مواد طبیعی و به صورت ماسک نیز باشد، بیشتر به سلامتی موهای ما کمک می کند. روغن نارگیل از مواد مغذی و معجزه آسا با فواید بسیار زیاد برای موهاست که باعث می شود استفاده از آن در ماسک های پوست و مو کاربرد زیادی داشته باشد.

به گزارش آکاایران: در اینجا طرز تهیه دو ماسک مو خانگی و روش استفاده از آن ها را برای تقویت موها و آبرسانی به آن ها به شما یاد می دهیم.

"بهترین روغن برای مو چه روغنی است؟" را اینجا بخوانید.

ماسک روغن نارگیل، تخم مرغ و عسل زرده یک عدد تخم مرغ، دو قاشق غذاخوری روغن نارگیل و یک قاشق غذاخوری عسل را در مخلوط کن بریز و خوب با هم ترکیب کن. اگر موهای بلندی داری، میزان ترکیبات را دو برابر کن.

موهای خود را مرطوب کن و این ماسک را به طور مساوی به همه جای آن ها بمال. مطمئن شو که ماسک به انتهای ساقه موها هم رسیده است. اگر موهای بلندی داری، آن ها را بالای سر جمع کن. سپس، موهایت را با یک کلاه دوش یا حوله جمع کن و اجازه بده ماسک به مدت 30 دقیقه روی موها بماند. پس از این مدت، موها را با شامپو و نرم کننده بشور. برای این که نتیجه بهتری بگیری، از این ماسک هفته ای یک بار استفاده کن.

ماسک روغن نارگیل، آووکادو، سس مایونز و عسل نصف یک عدد آووکادو، یک چهارم فنجان سس مایونز، دو قاشق غذاخوری روغن نارگیل و یک قاشق غذاخوری عسل را در مخلوط کن خوب با هم ترکیب کن. اگر موهایت بلند است، میزان مواد اولیه را دو برابر کن.

موهایت را مرطوب کن و این ماسک را روی آن ها بمال. اگر موهای بلندی داری، آن ها را بالای سر جمع کن. سپس، یک کلاه دوش یا حوله را روی موهایت بکش و اجازه بده ماسک به مدت ۳۰ دقیقه روی آن ها بماند. بعد از این مدت، موهایت را با شامپویی ملایم شست وشو بده. برای این که نتیجه بهتری بگیری، از این ماسک هفته ای یک بار استفاده کن.

.

منبع : yasaman.com

تبلیغات