رژ لب صورتی و تمام نکته هایی که باید درباره آرایش صورت با آن بدانی
loading...
آرایش صورت

آکاایران: رژ لب صورتی و تمام نکته هایی که باید درباره آرایش صورت با آن بدانی

آکاایران: رژ لب صورتی به خصوص از نوع مات، طرفداران زیادی دارد و تقریباً می توان گفت انتخابی دخترانه است. اما برای این که این رنگ رژ، آرایش تو را تکمیل و زیباتر کند، باید به چه نکته هایی توجه کنی؟ "آکا" در اینجا چند نکته را که باید هنگام استفاده ار رژ لب صورتی رنگ بدانی، با تو در میان می گذارد.

به گزارش آکاایران: رژ لب صورتی تیره: برای این نوع رژ، باید سفیدی چشم ها کاملاً مشخص باشد و چشم ها شاداب و پرشور جلوه کنند. برای این کار، از خط چشم سفید روی پلک پایین استفاده کن تا سفیدی چشم ها کاملاً به نظر برسد.

گونه های گلگون: باید رنگ رژ گونه خود را هم با رنگ رژ لب هماهنگ کنی. برای این منظور، از رژگونه سرخ با تونالیته صورتی استفاده کن.

رژ لب صورتی براق: هنگامی که از رژ لب صورتی براق با رنگی روشن استفاده می کنی، می توان گفت دیگر نیازی به هیچ آرایش اضافه ای نداری. تنها مطمئن شو که کرم پودر خود را به خوبی روی پوست مالیده ای و ابروهایت مرتب هستند؛ به این ترتیب، هیچ چیز دیگری نمی تواند تأثیر رژ لب صورتی را از بین ببرد.

"نحوه آرایش لب برای بزرگ تر و حجیم تر نشان دادن لب ها" را اینجا بخوانید.

آرایش صورت

ریمل مژه: وقتی از رژ لب صورتی متالیک که زرق و برق زیادی دارد، استفاده می کنی، حتماً باید برای تعدیل تمرکز نگاه بر لب ها، چشم ها را آرایش کنی. برای این کار می توانی تنها از ریمل مژه مشکی استفاده یا اگر می خواهی کمی فراتر بروی، خط چشم مشکی را امتحان کنی.

رژ لب صورتی مات: وقتی رژ لب صورتی مات را روی لب های خود می مالی، می توانی از خط چشم آبی روشن استفاده کنی! اگر واقعاً جسور هستی و تمایل داری کمی زرق و برق در نگاهت باشد، می توانی خط چشم خود را مشخص تر بکشی.

آرایش چشم دودی: به عنوان آرایش مجلسی می توانی رژ لب صورتی را با آرایش چشمان دودی همراه کنی. تمرکز سایه تیره تر باید بر قسمت بیرونی پلک ها باشد و رفته رفته به سمت وسط و گوشه داخلی چشم ها، کم رنگ تر شود.

"۲ مدل رژ لب قرمز دلپذیر از برند "آرت دکو" ARTDECO" را اینجا بخوایند.

.

منبع : yasaman.comتبلیغات